Ecrin Kurnaz’dan son dakika haberi geldi! Üvey amca Özkan Kurnaz’ın Ecrin’in kaçırılmasıyla ilgisi ne?

1.5 yaşındaki Ecrin hakkında son dakika ayrıntıları ortaya çıkıyor… Müge Anlı ve ekibi Ecrin’i bulmak için büyük çaba harcıyor. Yitik Ecrin’i son olarak gören üvey amca Özkan Kurnaz aramalar esnasında niçin ortadan kayboldu? Üvey amca Özkan Kurnaz; bugünkü canlı yayında ölü yada diri “Ecrin artık ortaya çıksın, benden de ortaya çıksa artık çıksın isterim” diyerek garip ifadelerde bulunmuş oldu. Özkan Kurnaz, Ecrin kaybolduktan sonrasında arama emekleri başladıktan sonrasında 1.5 saat nereye kaybolduğunu stüdyodaki hiç kimseye anlatamadı. Yitik Ecrin hakkında korkulu iddialar söz mevzusu işte son dakika haberinin bilgileri…

Yitik Ecrin’in üvey amcası Özkan Kurnaz’ın Jandarma ekiplerine sordurulmuş olduğu “Çocuk bulunduğunda boğazındaki parmak izi bulunur mu? Çocuk boğulduysa parmak izi kalır mı?” sorularını Müge Anlı bugün yeniden yineledi. Özkan ise bu soruları yanıtsız bıraktı; bu durum 1.5 yaşındaki Ecrin’in kaybolması mevzusunda değişik şüpheleri bununla beraber getirdi. Özkan Kurnaz, arama ekiplerine sordurulmuş olduğu o sorulardan sonrasında Ecrin’i tek başına traktörle aradığını iddia etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayında bulunan yitik Ecrin’in anası Sevcan Kurnaz, gözyaşlarını tutamayarak ifadeleri izledi.

Ecrin Kurnaz’ın kaybolmasından sonrasında aile içi problemler de ortaya çıktı. Ecrin’in anası Sevcan Kurnaz’ın eşi Cengiz Bey’in yeğeni Deniz Kurnaz ile aşk yaşamış olduğu eşi öldükten sonrasında da Deniz Kurnaz ile evlendirilmiş olduğu ortaya çıktı. İddialar bakılırsa Ecrin’in babasının Deniz Kurnaz olabileceği ifade ediliyor.

Anne Hatice Kurnaz da oğlunun Ecrin’i aramaya değil su almaya gittiğini söylese de Özkan’ın su ile eve dönmediği de ortaya çıktı.

Deniz Kurnaz’ın kuzeni Selim Bey de canlı yayında Ecrin’in kaybolması hakkında garip ifadelerde bulunmuş oldu. Deniz Kurnaz, kuzeni Selim Bey’in eşi Sevcan Kurnaz ile mesajlaştığını iddia ediyordu. Selim Bey, Sevcan’ın kendisine Ecrin’in fotoğrafını attığını kendisinin de ona “ben onu yerim” söylediğini açıkladı. Selim Bey ifadelerini şu şekilde sürdürdü: Benim canım çay istedi dedim Deniz uyuyor onu kaldırayım çay demleyeyim gel abi dedi, ben de o vakit boşver kardeşim dedim.”

Ecrin’in kaybolmasıyla ilgili garip bilgiler ortaya çıkarken aile içindeki ilişkiler sarmalı da gün yüzüne çıkıyor.

Ecrin’in kaybolmasından sonrasında Ecrin’in anası Sevcan ve üvey babası Deniz Kurnaz’ın alışveriş yaparken görüntüleri de canlı yayında oldukça tartışıldı.

Ecrin’in babaannesi Hacer Kurnaz, iddiaya bakılırsa eltisinin çocuğunu daha ilkin zehirlemiş. Deniz Kurnaz’ın yengesi Hacer Kurnaz’ın eltisi Lütfiye Hanım’ın iddiasına bakılırsa Hacer Hanım daha ilkin kendisinin çocuğunu zehirlemiş. Bu iddialara bakılırsa Hacer Hanım, eltisinin kızı Fatma’yı haşere ilacıyla zehirledi!

Özkan Kurnaz; yengesi Sevcan Kurnaz için ‘yengem bir şeyler biliyor fakat anlatmıyor’ ifadelerini kullandı. 1.5 yaşındaki Ecrin’e ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin Kurnaz’ın kaybolmasıyla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkıyor.

Sevcan Kurnaz’ın rahatsızlanmasının peşinden köye ambulans çağrılıyor fakat Sevcan’ın kocası Deniz Kurnaz; “Sevcan her şeyi dökülecek, köyden dışarı çıkarmayın” diyor. Bu ifadeler Sevcan’ın halasına ilişkin. Tüm bu yaşananlardan sonrasında suçlamaların da göbeğinde olan Ecrin’in üvey amcası Özkan Kurnaz, yengesine dönerek “Sevcan Kurnaz yanıt ver Ecrin nerede?” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here