1.5 Yaşındaki Ecrin'den İki Haftadır Haber Yok! Aile Fertleri Suçu Birbirlerine Atıyor!

1.5 yaşındaki Ecrin ile ilgili son dakika iddiaları kan donduruyor! Aile fertleri suçu birbirlerine atıyor… İki haftadır yitik olan Ecrin Kurnaz hakkında son dakika ifadeleri ortaya çıktı! Müge Anlı’nın programında sır perdesi aralanıyor… Ecrin’in anası Sevcan Kurnaz ile eşi Deniz Kurnaz’ın ifadeleri herkesi şok etti! Ek olarak Ecrin’in babaannesi ve üvey amcası hakkında Deniz’in söyledikleri de tüm stüdyoyu şaşırttı. 1.5 yaşlarında Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin’den iki haftadır haber yok. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı ve ekibi Ecrin Kurnaz’ı arıyor. Deniz Kurnaz; ailesine “kızımı yediniz karımı da mı yiyeceksiniz!” dedi mi? Müge Anlı ve ekibi gelen son dakika bilgileriyle Ecrin Kurnaz’ı arıyor!

Ecrin’in üvey babası Deniz Kurnaz, eğer Ecrin’i annem ve kardeşim öldürmediyse ben “etek giyerek dolaşacağım” ifadelerini kullandı. ATV ekranlarında canlı gösterilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Ecrin’in anası ve eşinin iddiaları oldukca şaşırtıcı. Deniz Kurnaz; anası Hacer Kurnaz ve kardeşi Özkan’ın Ecrin’i ya traktörle ezdiklerini ya da pencereden düşürdüklerini gömdüklerini iddia ediyor. Canlı yayında ortaya çıkan son dakika bilgisi stüdyodakilari oldukca şaşırttı! İşte 1.5 yaşındaki Ecrin’in kaybolması hakkında kan donduran iddialar…

Özkan Kurnaz; yengesi Sevcan Kurnaz için ‘yengem bir şeyler biliyor fakat anlatmıyor’ ifadelerini kullandı. 1.5 yaşındaki Ecrin’e ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin Kurnaz’ın kaybolmasıyla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkıyor.

Sevcan Kurnaz’ın rahatsızlanmasının peşinden köye ambulans çağrılıyor fakat Sevcan’ın kocası Deniz Kurnaz; “Sevcan her şeyi dökülecek, köyden dışarı çıkarmayın” diyor. Bu ifadeler Sevcan’ın halasına ilişik. Tüm bu yaşananlardan sonrasında suçlamaların da göbeğinde olan Ecrin’in üvey amcası Özkan Kurnaz, yengesine dönerek “Sevcan Kurnaz yanıt ver Ecrin nerede?” ifadelerini kullandı.

Ecrin’in kaybolmasından sonrasında Ecrin’in anası Sevcan ve üvey babası Deniz Kurnaz’ın alışveriş yaparken görüntüleri de canlı yayında oldukça tartışıldı.

Ecrin’in babaannesi Hacer Kurnaz, iddiaya bakılırsa eltisinin çocuğunu daha ilkin zehirlemiş. Deniz Kurnaz’ın yengesi Hacer Kurnaz’ın eltisi Lütfiye Hanım’ın iddiasına bakılırsa Hacer Hanım daha ilkin kendisinin çocuğunu zehirlemiş. Bu iddialara bakılırsa Hacer Hanım, eltisinin kızı Fatma’yı haşere ilacıyla zehirledi!

Bu iddiaların peşinden Lütfiye Hanım, Deniz Kurnaz’ın kendisini aradığını niçin bu şekilde konuşuyorsun, benimle ne derdin var senin oğlunu öldürtürüm söylediğini açıkladı. Deniz Kurnaz, anası ve kardeşi Özkan Kurnaz ile kavgasında; “çocuğumu yediniz karımı da mı yiyeceksiniz” ifadelerini kullandı. Bu iddialar Ecrin vakasını başka bir perdeye de taşıdı!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here