100 PIRLANTA

“100 Pırlanta” projesi işitme engelli evlatların eğitim ve cihazlanma aşamasında lüzumlu olan gereksinimlerini el birliğiyle toplamak amacıyla derneğimizin eğitim gönüllüsü ve akademisyen Can Uysal tarafınca başlatılmıştır.

25 Haziran – 15 Temmuz tarihleri içinde işitme engelli çocuklar için New York’a gidecek olan Can Uysal, dünyada benzeri iyilik hareketlerinde olduğu şeklinde Hyde Park’ta fayton eşliğinde misafirleri gezdirerek onlara hem işitme engellilerin yaşamlarından bilinmeyenleri anlatacak hem de Türkiye’nin güzelliklerinden bahsedecektir. Proje kapsamında Can Uysal; metroda gitarı ile şarkı söyleyecek, restoranlarda garsonluk meydana getirecek ve bu işlerden kazanılmış olduğu parayı Çocuk Eğitim Derneği’ndeki 0-6 yaş işitme engelli çocuk ve ailelerine bağışlayacaktır.

“Her çocuk bir pırlanta” diyerek çıkmış olduğu yolda, işitme engelli evlatların öteki yaşıtları ile eşit şartlarda eğitim almaları için siz de eğitim gönüllümüz Can Uysal’ın iyilik hareketine destek olmak ister misiniz?

Destek olmak için aşağıdaki maddeleri takip ediniz. İşitme engelli evlatların sesi olduğunuz için teşekkür ederiz. Projemize destek olmak için info@cocukegitimdernegi.org.tr adresinden ve https://www.instagram.com/yuzpirlanta/ instagram hesabından iletişime geçebilirsiniz.

Can Uysal (d. 27 Temmuz 1982, Mersin), Türk eğitim gönüllüsü, girişimci ve akademisyendir. 2015-2016 senesinde eğitime süregelen Biltes Koleji’nin kurucusu bununla birlikte 2010 senesinde eğitime süregelen Nişantaşı Eğitim ve Kültür Vakfı ve Nişantaşı Üniversitesi Kurucu Genel Sekreteri olarak vazife yapmaktadır. www.canuysal.com

Çocuk Eğitim Derneği: 2008 yılı itibariyle işitme engelli bireylerin kaliteli eğitim almalarını sağlamak amacı ile kurulmuş internasyonal vizyon ve standartlarda; yenilikçi ve sürdürülebilir projeler üreten ve tatbik eden dernek, 0-6 yaş işitme engelli çocuk ve ailelerine İstanbul Ataşehir’de hizmet vermektedir. www.cocukegitimdernegi.org.tr

Projemize destek olmak için info@cocukegitimdernegi.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Desteğinizden dolayı teşekkür ederiz.

İnternette eğlencelin adresi Acunn.Com Tv dünyasının en iyi programları olan Survivor, O Ses Türkiye, Beceri Sizsiniz, Jet Sosyete, Kızım videoları hakkında ki her şey bu kanalda. Spor haberleri, magazin dünyası, keyifli içerikler ve Acunn.Com’a dair her şey sizlerle.

abone ol: https://goo.gl/vJozQm

https://www.acunn.com/
https://www.tv8.com.tr/

https://www.facebook.com/acunncom

https://www.instagram.com/acunncom/

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=HC5IT5uZ4GA linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here