7 Kadınla Evli Olan Adam Konuştu: Hepsinin Haberi Vardı!

İmam nikâhıyla 7 hanımla birden evlenen Ömer Sırtaş, telefonla bağlandığı Müge Anlı’nın programında “Hepinizin birbirinizden haberi vardı. Kalkıyorsunuz günahı suçu olmayan insana kabahat atıyorsunuz” dedi.

41 yaşındaki Ömer Sırtaş, imam nikahlı olarak 7 hanımla evliliğe ilk adımını attı. 7 eşinden toplam 5 evladı bulunan delikanlı, senelerce birbirlerinden haberleri olmayan eşlerle yaşadı. Bir kaynana Ömer’i aradığında telefonu öteki kadının açması üstüne iki eş birbirinden haberdar oldu.

“Evladı Aldırmak İstediğimde…”

Bu vaka üstüne Sırtaş’ın evlendirilmiş olduğu kadınlardan önde gelen Sevgi Demir, dedektif benzer biçimde olayın izini sürdü. Sırtaş’ın oyununu bozan Demir, Müge Anlı’nın programına katılarak başından geçenleri tek tek söyledi. Sırtaş’ın uzun süre peşinden koştuğunu belirten Demir, “Evlenmek istediğini fakat boşanma aşamasında bulunduğunu söylemiş oldu. Oysa bekârmış! Aylar geçiyordu. Evlenmek için can atıyorduk. Bundan dolayı imam nikahı kıyılmasını kabul ettim. Hamile kaldım. Evladı aldırmak istediğimde ise, ‘Aramızdaki bağın hiçbir şekilde kopmaması gerekiyor’ diyerek karşı çıktı ve beni evladı doğurmaya ikna etti. Her gün evde kalmıyordu, yapmış olduğu çiftçilik işi gereği hayvan almak için kent dışına gittiğini söyleyerek haftanın altı günü eve gelmediği oluyordu. Sonrasında birkaç semt ötemde başka bir hanımla beraber yaşamış olduğu ortaya çıktı. Doğal olarak bu tarz şeyleri öğrenmem benim senelerimi aldı” ifadelerini kullandı.

“Adliyeye Koştum, Yardım İstedim”

Açıklamasının devamında “Ulaştığım kadınlardan bir tanesi bana inanmadı ve hatta sövgü etti” diyen Demir, şöyleki devam etti: “Ömer, ben öteki hanımefendileri buldukça saldırganlaşmaya başladı. Adliyeye koştum ve yardım istedim. Oğlumun bu şekilde bir babası olduğundan oldukça üzülüyorum. Bu insanın parası olsa, bir fırsat verilse bir sürü hanımla daha evlenebilme potansiyeline haiz bulunduğunu biliyorum. Fazlaca acı bir durum. Benim benzer biçimde bu adam tarafında hatta benle aynı durumu başka yerlerde başka adamlarla yaşayan hanımefendilere da buradan sesleniyorum. Ben korkmadım, susmadım. Siz de susmayın.”

“Hepinizin Birbirinizden Haberi Vardı”

Sevgi Demir’in bu açıklamaları sonrası Türkiye gündemine oturan Ömer Sırtaş, canlı yayına telefonla bağlandı. Bayanların birbirinden haberdar bulunduğunu belirten Sırtaş, “Asla birinden ötekini saklamadım. Birinci eşimden ayrıldım, ikinci eşimle resmi evlendim. Üçüncü eşimden ayrılmadan Selin’in hayatındaydım. Selin’den 2 çocuğum oldu. Sevgi’ye erişince DNA testi için davayı açan bendim. Ben daima kabul ettim. Selin, Sevgi’yi galeyana getirdi. Selin, en başından beri biliyor. Selin, Sevgi’nin annesiyle de konuşuyordu. Hepinizin birbirinizden haberi vardı. Kalkıyorsunuz günahı suçu olmayan insana kabahat atıyorsunuz” şeklinde konuştu.

“Niye Kaderinizi Bir Insanın Eline Bırakıyorsunuz?”

Ömer Sırtaş’ın bu açıklamaları sonrası hanımefendilerin birbirinden haberdar olduklarını öğrenen Müge Anlı ise “Adama diyorsunuz ki başkasıyla geziyor. 50 kişiyle daha gezer. Bu adama mı kızalım, bu insanla birlikte olanlara mı kızalım. Niye kaderinizi bir insanın eline bırakıyorsunuz?” dedi.

“Bir Tane Çaktım Mı Bir Tane De Yer Çakar”

Sevgi Demir bu eleştiri üstüne “Beni rahat bırakmadı, peşimi bırakmadı” diyince Müge Anlı, “Yaa bırak! Bana biri gelecekte rahat bırakmayacak, bir tane çaktım mı bir tane de yer çakar” sözleriyle tepki gösterdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here