8 Yıl Önce Kobe Bryant'ın Helikopter Kazasında Öleceğini Yazmış

NBA tarihinin en başarıya ulaşmış basketbolcularındandı, binlerce çocuğa basketbolu o sevdirdi. Kobe Bryant’tan gelen haber milyonlarca hayranını hüzne boğdu. Kobe, Kalifornia eyaletinin Calabasas bölgesinde geçirdiği helikopter kazası sonucunda yaşamını yitirdi. TMZ tarafınca son dakika olarak geçilen data kısa süre sonrasında Los Angeles Polis Departmanı tarafınca da doğrulandı. Kobe Bryant’ın ölüm haberi kısa sürede toplumsal medyayı sallarken, bir Twitter kullanıcısının 2012 senesinde Kobe Bryant’ın helikopter kazasında yaşamını kaybedeceği şeklinde paylaşım yapması herkesi şoke etti.

NBA tarihinin efsaneleşmiş basketbolcusu Kobe Bryant geçirdiği bir helikopter kazasında yaşamını yitirdi. TMZ tarafınca son dakika olarak geçilen data kısa süre içinde Los Angeles Polis Departmanı tarafınca doğrulandı. LAPD, yaşanılan helikopter kazasında kurtulan kimsenin olmadığını deklare etti. Dünyanın dört bir yanından Kobe Bryant’ın ölümü ile ilgili paylaşımlar gelirken, 2012 senesinde atılan bir tweet herkesi şoke uğrattı. ‘.Noso’ adlı bir kullanıcı 2012 senesinde attığı tweette dünyaca meşhur basketbolcunun bir helikopter kazasında yaşamını kaybedeceğini yazmış. Son dakika haberinin ayrıntıları ise şoke uğrattı.

Dünyaca Meşhur Basketbolcu Kobe Bryant Yaşamını Yitirdi! O Paylaşım Herkesi Şoke Etti

Dünyaca meşhur basketbolcu Kobe Bryant geçirdiği helikopter kazasında yaşamını yitirdi. Bir Twitter kullanıcısının 2012 senesinde yapmış olduğu paylaşım ise adeta herkesi şoka uğrattı.

Los Angeles Times’ın haberine gore ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yer edinen Calabasas şehri üstünde seyreden helikopter sisli hava durumu sebebiyle kaza yapmış oldu ve bu kazanın arkasından helikopter alev aldı.

Kazanın 10.00 sularında gerçekleştiği belirtilen haberde Sikorsky S-76 helikopterde beş kişinin bulunmuş olduğu ve kurtulanın olmadığı açıklandı. Bu husus Los Angeles Polis Departmanı tarafınca da doğrulandı.

Öte taraftan bir Twitter kullanıcısının 2012 senesinde attığı tweet herkesi şoka uğrattı.

NBA tarihinin efsaneleri içinde yer edinen Kobe Bryant’ın helikopter kazası sonucu yaşamını kaybetmesinin arkasından hepimiz bu tweeti konuşuyor.

Twitter’da @dotNoso adlı bir kullanıcının 2012 senesinde attığı tweet, Kobe Bryant’ın ölümünün arkasından en fazlaca paylaşılan tweet oldu.

@dotNoso adlı kullanıcının tweeti kısa sürede onbinlerce kez beğenilip retweet edilirken, kullanıcı da fazlaca mutsuz bulunduğunu söylemiş oldu.

8 yıl önceki bu paylaşımda, Kobe’nin bir helikopter kazasında öleceği yazılmış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here