ABD'de Katıldığı Yarışmada Vurgun Yapmıştı! Survivor Turabi Bombayı Patlattı!

Turabi Çamkıran, aylar ilkin ABD’nın en sıkıntılı yarışlarından “War of the Worlds” yarışmasında şampiyon olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmişti.

ABD’de katılmış olduğu yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı

Turabi Çamkıran, aylar ilkin ABD’nın en sıkıntılı yarışlarından “War of the Worlds” yarışmasında şampiyon olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmişti.

Daha ilkin 3 kez katılmış olduğu Survivor yarışmasında 2 kez şampiyonluğu göğüsleyen Turabi Çamkıran, aylar ilkin ABD’nın en sıkıntılı yarışlarından “War of the Worlds” yarışmasında şampiyon olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmişti.

Büyük ödül olan 750 bin doları kazanan Turabi Çamkıran, yarışmayı kazanılmış olduğu anda gözyaşlarına hakim olamamıştı. Duygularını toplumsal medya hesabından dile getiren Turabi, Acun Ilıcalı’ya teşekkür etmişti.

Tüm bu gelişmelerinden peşinden Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, bugünkü köşesinden Turabi’nin ‘The Challenge War Of The Worlds’un yenisine katılacağını duyurdu.

İşte Ali Eyüboğlu’nun Turabi’nin yarışma maceralarını köşesine taşımış olduğu o yazı: Turabi Çamkıran nam-ı öteki ‘Turbo Turabi’, yarışmaya doymadı gitti. Turabi, ‘Benimle Dans Eder misin?’le adını duyurduktan sonrasında ‘Kabiliyet Sizsiniz Türkiye’de yarıştı. Üç kez katılmış olduğu ‘Survivor’ın birinde finalde Gökhan Keser’i, ‘Survivor All Yıldız’da Merve Yıldırım’ı eleyip, şampiyon oldu.

Turabi, katılmış olduğu son ‘Survivor ÜnlülerGönüllüler’de sakatlığı yüzünden istediği sonucu elde edemedi. Sadece Turabi, ‘Survivor’ın peşinden ABD’da meydana getirilen ‘The Challenge War Of The Worlds’ şeklinde dünyada güçlük derecesi en yüksek yarışmasını birinci tamamlayıp, 750 bin dolar ödül kazanmıştır.

Turabi, bu parayı bankaya yatırıp, Türkiye’nin 201 bin 177’inci milyoneri olmanın keyfini çıkarmak yerine ne yapmış oldu?
‘The Challenge War Of The Worlds’un yenisine katılacağını duyurdu.

Hem de “Korkak tavuk”, “Düzmece şampiyon” duyuru etmiş olduğu tüm rakiplerine meydan okuyarak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here