Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım'ın Survivor'dan Gerçek Elenme Sebebini Açıkladı

Survivor 2020 finali her geçen gün yaklaşırken son olarak geçtiğimiz hafta adadan ayrılan ünlü futbolcu Sercan Yıldırım’ın gidişiyle ilgili yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı’dan son dakika açıklaması geldi. Peş peşe kazanılmış olduğu dokunulmazlık oyunları ile adından söz ettiren ve son olarak mavi takımda yer edinen Sercan Yıldırım Survivor’ın en fazlaca konuşulan isimlerinden biriydi.

Survivor yarışmasının iddialı ismi Sercan Yıldırım’ın adaya veda etmesi hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. Ünlü futbolcu bilhassa son günlerinde gösterdiği performans ile adından söz ettirirken programın yapımcısı Acun Ilıcalı’dan flaş izahat geldi. Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım’ın Survivor’a veda edişinin sebebi olarak Elif ile birlikte 4 kişiye karşı savaşım ediyor olmalarını öne sürdü. İşte Acun Ilıcalı’dan gelen Survivor Sercan Yıldırım açıklaması…

Acun Ilıcalı’dan Sercan Yıldırım Açıklaması Geldi!

Survivor programının ilk günlerinden itibaren adından söz ettiren yarışmacı Sercan Yıldırım şampiyonluğa aday gösterilen adlardan olmasına rağmen meydana getirilen son SMS oylamasında sonuncu olarak adaya veda etmek mecburiyetinde bırakılmıştı. Mevzuya ilişkin açıklama Acun Ilıcalı’dan geldi…

Survivor’ın En Oldukça Konuşulan İsmiydi!

Survivor 2020 sezonunda boy gösteren futbolcu Sercan Yıldırım 129. Bölümde gerçekleşen eleme konseyinde adaya veda eden isim olmuştu. Bilhassa yarışmanın ilk günlerinden itibaren adından söz ettiren yarışmacı sezonun en fazlaca konuşulan ismi oldu.

Nisa Bölükbaşı ile içinde geçen aşk iddialarının arkasından aralarında geçen tartışmalar da gündeme adeta bomba şeklinde düşmüştü.

Ünlü futbolcu peş peşe kazanılmış olduğu 4 dokunulmazlık oyunu ile birlikte performansını son günlerde üst sınırlara taşımış ve bir konseyde tam üç kişiyi SMS oylamasına çıkarabilen ilk yarışmacı olarak Survivor evveliyatına geçti.

Acun Ilıcalı’dan Flaş Sercan Açıklaması

Son olarak adaya veda eden isim Sercan Yıldırım hakkında programın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstüne alan Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi.

Ilıcalı, Sercan’ın kendi takımından arkadaşları olsaydı, o vakit 2 şahıs 4 kişiye yada 5 kişiye karşı mücadele etmek zorunda olmayacaktı ifadelerini kullandı.

“Takımlar ortadan kalkınca normal olarak öteki takımla yarışmak mecburiyetinde bırakıldı. Takımlar yok olmuş olabilir fakat Elif halen ünlüler takımından, siz de gönüllüler takımındansınız.” Dedi…

Sercan Yıldırım’dan Açıklama

Adaya veda etmiş olduğu konseyde Acun Ilıcalı’nın kendisine söz vermesi ile açıklama meydana getiren yarışmacı Sercan Yıldırım;

“Ben onları ayrı ayrı fazlaca seviyorum. Ailemi, sevenlerimi gururlandırdığımı düşünüyorum. Seninle (Acun Ilıcalı) burada olduğum için fazlaca şanslıyım. İnşallah buradan sonrasında da birlikte olmak isterim. Oldukça teşekkür ediyorum, başka söyleyeceğim bir şey yok.”

Şeklinde ifadeler kurmuştu.

Elenmek Zorunda Kaldı

Şuan bireysel yarışmaların etkili bulunduğunu belirten Acun Ilıcalı Sercan’ın Elif haricinde kendisini destekleyecek birisi olmayınca elenmek mecburiyetinde bırakıldı diyebiliriz ifadeleri ise dikkat çekti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here