Adriana Lima'nın Yeni Sevgilisi Yine Bir Türk!

Metin Hara’dan ayrılan Adriana Lima’dan gelen son dakika haberi magazin gündemine bomba şeklinde düştü. Uzun süredir hem Türkiye hem de dünya basınında yaşamış olduğu ilişkilerle gündeme gelen meşhur model, son olarak gönlünü bir Türk’e kaptırdı. Türk iş adamı Emir Uyar ile Mikonos adasında el ele görüntülenen çift kameralara poz vermekten kaçınmadı. Samimi bir halde görüntülenen ikili akşam yemeğinde duygusal anlamış olur yaşadılar. Toplumsal medyaya son dakika olarak düşen haber ikilinin sevgili oldukları yönünde yorumlandı.

Dünyaca meşhur model Adriana Lima Türk iş adamı Emir Uyar ile Mikonos’da samimi bir halde görüntülendi. Sevilen manken Adriana Lima ve Komut Uyar ile ilgili ortaya atılan son dakika görüntüleri uzunca bir süre konuşulacak. Hatırlanacağı suretiyle geçtiğimiz yıl Türk sevgilisi Metin Hara ile olan ilişkisini sonlandıran Adriana Lima, tekrardan bir Türk’e gönlünü kaptırdı. İşte Adriana Lima ve Emir Uyar’ın ortaya çıkan o görüntüleri…

Dünyaca Meşhur Manken Adriana Lima İş Adamı Komut Uyar İle Mikonos’ta Görüntülendi!

Adriana Lima ve İş adamı Emir Uyar’ın Mikonos’ta ortaya çıkan o görüntüleri ve samimi anlarını ilerleyen sayfalardan bulabilirsiniz…

Adriana Lima, Türk iş adamı Emir Uyar ile Mikonos adasında el ele görüntülendi. Yata binerken objektiflere yakalanan ikili fotoğraflarının çekilmesine ses çıkarmadı.

İşte O Görüntüler

Adriana Lima ve Emir Uyar daha ilkin Venedik’te bir yat gezisinde görüntülendi.

Peşinden da beraber çıktıkları akşam yemeğinde gene samimi şekilde fotoğrafları çekildi.

Lima ve Uyar son olarak Mikonos’ta el ele ortaya çıktı. İngiliz basını Uyar’dan “Lima’nın yeni adam arkadaşı” olarak bahsetti.

38 yaşındaki iki çocuk anası Adriana Lima basketbolcu Marko Jaric, 2006 ile 2016 içinde evliydi. Sadece Jaric aldatınca boşandı. Metin Hara ile bir buçuk yıl devam eden birlikteliği de geçen yıl bitti.

Peki, Adriana Lima’nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Emir Uyar kimdir?

1982 senesinde dünyaya geldi. Emir Uyar lise eğitimini İstanbul’da Alman Lisesi’nde tamamladı.2006 senesinde Cenup Kaliforniya Üniversitesi İşletme ve Iktisat bölümünden mezun oldu.

Ailesi Venedik’te de şubesi bulunan bir otel zincirinin sahibi olan Uyar, kendisi de ailecek çalışıyor. Uyar, daha ilkin de Lindsay Lohan ile iş birliği yapmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here