Alişan: Tabii ki Öyle Bir Para Almadım

Geçtiğimiz günlerde Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde trafik kazası geçiren Alişan, kaza sonrası “kasko şirketinden 1 milyon TL almış olduğu” iddialarına cevap verdi. Meşhur müzisyen, “Tabii ki öyle bir para almadım, bu kadar süratli sonuçlanacak bir durum değil” ifadelerini kullandı.

Meşhur müzisyen Alişan, geçtiğimiz günlerde ailecek kişisel otomobiliyle İstanbul’dan İzmir’e giderken Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde trafik kazası geçirdi. Eşi ve oğlu kazadan yara almadan kurtulurken, araçta bulunan yabancı uyruklu çocuk bakıcısı ise hafifçe olarak Saruhanlı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ve tedavisinin peşinden taburcu edildi.

Alişan’ın trafik kazasında hasar gören aracı için ortaya atılan “Kaskodan 1 milyon TL aldı” iddiaları ise fazlaca konuşulmuştu. Söz mevzusu iddialara cevap veren Alişan, “Tabii ki öyle bir para almadım, bu kadar süratli sonuçlanacak bir durum değil” dedi.

“Allah Beterinden Korusun”

Milliyet’in haberine nazaran; önceki akşam Arnavutköy’de Okan Kurt ve dostlarıyla bir araya gelen Alişan, mekan çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Keyifli halleri ile dikkat çeken türkücü, “Oldukça şükür gördüğünüz şeklinde oldukça iyiyim, akrabalarım de fazlaca iyi. Bunun olacağı varmış, Allah beterinden korusun” dedi.

“Tabii ki Öyle Bir Para Almadım”

Sigorta şirketinden 1 milyon TL almış olduğu iddialarına cevap veren Alişan, “Tabii ki öyle bir para almadım, bu kadar süratli sonuçlanacak bir durum değil, tüm raporlar çıkmış olduğu süre bakacağız” dedi.

Kontrol Aşamasında!

Sağlamlığı ile malum Volvo marka bir aracı kontrol aşamasında bulunduğunu belirten Alişan, “Buse ile en sağlam otomobil hangisi araştırmasını yaptık, sağ olsunlar destek oldular. Birkaç gün kontrol aşamasında olacağım, kısmet olursa alacağız” dedi.

Elindeki evraklar ile dikkat çeken 44 yaşındaki müzisyen, “Demet Akalın ile bir sabah programımız olacak, çalışmalarını yapıyoruz” şeklinde konuştu. Alişan, eşi Buse Varol’un hamileliği hakkında ise “Evet biz biliyorduk. Sahnede sizinle paylaşacaktım fakat maalesef böyle bir durum oldu. Oldukça şükür hem Buse hem de karnındaki bebek iyi” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here