Altın Fiyatları Haftaya Hareketli Başladı! Çeyrek ve Gram Altın Ne Kadar?

Altın tutarları haftaya her ne kadar düşüş eğilimli başlangıç gösterse de cuma günkü kapanış fiyatlarının üstünde seyrediyor. Cuma günü 326 lira seviyesinde kapanış gören gram altın tutarları, haftaya 332 liradan başladı. Kapanışından bu yana yüzde 1,5 seviyesinde artış gösteren gram altın tutarları, günün ilk saatlerinde dalgalı seyir içinde? Peki, altın tutarları ne olacak?

Altın tutarları sabah saatlerinde pek fazlaca yatırımcının araştırmış olduğu mevzu olmaya devam ediyor. Güvenli liman olarak vasıflandırılan altın tutarları, sabah saatlerinde dalgalı bir başlangıç yaparak 330 lira civarında seyretmeye başladı. Peki, günü 332 lira ile açan gram altının seyri nasıl olacak?

Altın Tutarları 9 Mart Pazartesi Günü Ne Kadar Oldu?

Altın tutarları anlık ve güncel tutarları ile araştırılmaya devam ediliyor. 9 Mart Pazartesi günü düşüş eğiliminde olan gram altın, 330 lira seviyesinde seyrediyor. Peki, bugün altın tutarları ne kadar oldu?

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Son günlerdeki dalgalanmalar dolayısıyla yatırımcının yakın takibinde yer edinen çeyrek altın, 9 Mart Pazartesi günü 545 TL’den satılıyor.

Cumhuriyet Altını

2.170,00

2.203,00

Yarım Altın

1.049,35

1.076,42

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here