Ares İsmiyle Tanınan Sosyal Medya Fenomeni Şeyhmus Özdemir’den Kötü Haber!

Antalya’da ‘reklam filmi çekeceğiz’ bahanesiyle iki şahıs tarafınca ormanlık alana götürülerek, öldüresiye dövülen ‘Ares’ takma adlı sosyal medya fenomeni Şeyhmus Özdemir’in beyin ölümü gerçekleşti. Genç fenomenin annesi Sultan Kızılay’ın, “Evladım gidiyor. Hala kalbi çarpıyor. Hâlâ benim bir umudum var. Gerekirse benim beynimi çıkarın ona takın. Beyin nakli yapın. Ne istiyorsanız ben hazırım” sözleri yürekleri yaktı.

Sosyal medya fenomeni Şeyhmus Özdemir’in 12 günlük yaşam savaşının peşinden bugün beyin ölümü gerçekleşti. Hastane bahçesine gelen Özdemir’in yakınları ile arkadaşları uzun süre gözyaşı döktü.

‘Reklam Filmi Çekeceğiz’ Deyip Kaçırmışlar

Vaka, 4 Şubat Salı günü Kepez’deki ormanlık alanda meydana geldi. Bir süredir sosyal medyada çekmiş olduğu videolarda ‘Ares Özdemir’ adını kullanan Şeyhmus Özdemir (20), Diyabakır’daki annesini arayarak ‘Reklam filmi çekmek için beni ajans çağırdı. Bugün sözleşme imzalayacağız’ dedi.

Peşinden iki kişiyle bir kafede buluşan Özdemir, iddiaya göre yine aynı kişilerce otomobille ormanlık alana götürülüp darp edildi. Genç fenomen, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesine kaldırıldı.

Baba-Oğul Tutuklandı

İhbarın peşinden araştırma başlatan polis, sosyal medya fenomenini darp etmiş olduğu iddia edilen V.E. ve K.E.’yi gözaltına aldı. Şüpheli baba ve oğul, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

12 Gündür Yaşam Savaşı Veriyordu

Ortalama 12 gündür yaşam savaşı veren Özdemir’in bugün beyin ölümü gerçekleşti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here