Arka Sokaklar 510. Bölüm fragmanı yayında! Engin Müdür ve Bahar, katıldıkları gizli saklı operasyonda zor anlamış olur yaşıyor!

Ekip, yeni bir görevde suçlular ile karşı karşıya kalıyor. Bu vazife için Ezgin Müdür ve Bahar kimlik değiştirerek kabahat şebekesi ile pazarlık yapacakları yerde konumlanıyor. Şebekenin lideri iletişimde olduğu Bahar’dan etkilenerek saplantılı bir sevdanın içine giriyor. Bahar, şebekeyi çökertmek için bu durumun kullanılması icap ettiğini söylüyor. Şebeke ile buluşma noktasında mesele çıkıyor. Adam, anlaşmayı kabul ediyor; fakat, Bahar’ın da kendisi ile gelmesini koşul koşuyor. Engin Müdür, Bahar’ı tehlikeye atmamak için hareket ediyor. Şebekenin elemanları ile bir çatışmanın içine düşüyor.

Ekip, evlatların hayatlarını etkileyen bir web oyunu yüzünden sıkıntılı anlamış olur yaşıyor. Bir çocuk “Beyaz Balık” adlı web oyununun talimatları ile kabahat işlemeye başlıyor. Sonrasında çocuk intihar ediyor. Meseleyi inceleyen ekip evlatları tesiri altına alan oyunun başka ölümlere yol açıp, açmadığını araştırmaya başlıyor.

Hüsnü ve Meryem’in düğün zamanları yaklaştıkça ailelerde coşku artmaya başlıyor. Meryem ve Nazike düğün alışverişine çıkıyorlar ve gelinlik alma esnasında keyifli problemler yaşanıyor.

Arka Sokaklar, coşku dolu bölümüyle 22 Mart Cuma akşamı saat 19.45’te Kanal D’de!

YOUTUBE SAYFASI İÇİN TIKLA: http://bit.ly/2sro8D9

GENEL HİKAYE
Yüzyıllara meydan okuyan, esrarengiz, dev gibi bir kent ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, hepimiz için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de vazife icra eden ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri esnasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle devamlı karşılaşmaktadır. Ara sıra gülümseten, bazen da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin öteki genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek oldukca şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta daima birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep beraber ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Hasret Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=aTpo0hhxKAY linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here