Ashley Tisdale-Christopher French Çiftinden Müjdeli Haber

Altı yıl önce evlenen meşhur oyuncu, ilk bebeğine hamile bulunduğunu bu paylaşımlarla duyurdu.

Çocuk Yıldızdı Şimdi Anne Olacak

Seneler önce hem TV hem de beyazperde için çekilen High School Musical adlı yapımda kamera karşısına geçen Ashley Tisdale ve 2014 senesinde evlendirilmiş olduğu Christopher French ile ilk bebeklerini beklediklerini Instagram sayfasında yapmış olduğu paylaşımla duyurdu.

Tüm Zamanların En İyi Haberi

35 yaşındaki Tisdale ve eşi French’in bu paylaşımına meslektaşlarından, takipçilerinden oldukça sayıda beğeni ve yorum geldi. Bir takip edeni Tisdale’in verdiği bu haberin “Tüm zamanların en iyi haberi” bulunduğunu belirtti.

Düğününde Nedimesiydi

High School Musical’de beraber kamera karşısına geçmiş olduğu ekipte yer edinen Vanessa Hudgens de çiftin pozununu “en tatlısı” bulunduğunu yazdı. Hudgens, Tisdale’in düğününde de nedimelik yapmıştı.

Oldukca İyi Anne- Baba Olacaksanız

Bir başka meşhur Haylie Duff da yorumunda uzun süreden beri bu haberi beklediğini belirtti. Ashley Tisdale ile Christopher French’in en iyi anne- baba bulunduğunu yazdı.

Hamile Arkadaşı Kalp Emojileri Yağdırdı

Kendisi de bir bebek beklediğini kısa bir süre önce gene sosyal medya hesabından duyuran Emma Roberts da arkadaşının paylaşımına kalp emojileri yağdırdı.

Meslektaşları Da Mutlu Oldu

Kısa bir süre önce anne olan meslektaşı Lea Michele de Tisdale’in verdiği habere “Senin için oldukça mutluyum bebeğim. Sen oldukça iyi bir anne olacaksın” diye yorum yazdı.

Çocuk Yaşta Meşhur Oldu

Ashley Tisdale 1990’ların sonunda ve 2000’in başlarında televizyonda çeşitli rollerde oynadıktan sonrasında Disney Channel için çekilen orijinal dizisi Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı’ındaki Maddie Fitzpatrick görevi ve Disney Channel orijinal filmi High School Musical serisindeki Sharpay Evans görevi ile genç seyircileri kendisine fanatik bıraktı.  Ashley Tisdale ile besteci olan eşi Christopher French, 2012’de tanıştılar ve aynı yıl nişanlandılar. Peşinden da 2014 senesinde Santa Barbara’da evlendiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here