Başrollerde Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir’in yer almış olduğu “AŞK-I ROMAN” bu akşam 19:45’te TV8 ekranlarında olacak.

TV8’in yeni dizisi Aşk-ı Roman ilk bölümüyle seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir’in rol almış olduğu “AŞK-I ROMAN” bu akşam TV8’de olacak.

Merakla beklenen “AŞK-I ROMAN” hafta içi her gün TV8 ekranında yer alacak.

Genel Öykü;

Aşkın nelerin üstesinden geldiğine hep birlikte tanıklık edeceğimiz bir hikâye Aşk-ı Roman. Kaan ve Solmaz’ın aşklarının yanında, mahallenin geri kalan gençlerinin aşklarını da soluksuz izleyeceğiz. Cansel, Anıl, Gürkan ve Dilan dostluğu da türlü sınavlardan geçecek, aşk onları da değiştirecek… Hem duygusal hem de kıpır kıpır bir mahalle burası. Aşkı da hüznü de tamamlanmamış olmayacak. Üçok Tüm ortaklık’in veliahdı Önder’in Solmaz’la tanışması ile beraber o varlıklı dünyanın mahalleye olan tesirini de görmeye başlayacağız. Dengeler değişecek, işler karışacak… Fakat onların dünyasında aşk hep baş rolde duracak. Hikâyemizin kahramanları her gün kendi aşklarının romanını yazıyor olacaklar…

1. Bölüm;

Birbirlerini çocukluktan beri seven Kaan ve Solmaz’ın yolu, Kaan’ın yasadışı dövüş müsabakalarına girmesi ve cezaevine düşmesi ile ayrılmıştır. Solmaz, hasta babasının ilaç harcamalarını karşılamak için Nurullah’ın mekanında dans etmeye adım atmıştır. Kaan ise son günlerini saymakta, Solmaz’a kavuşacağı zamanı iple çekmektedir. Solmaz, Kaan’ın dövüşmesini istememektedir. Bu yüzden araları eskisi benzer biçimde değildir. Kaan’ın en büyük rakibi ise Nurullah’tır.

Üçok şirketinin varisi Önder’in evine dönüşü merakla beklenmektedir. Önder’in anası Leman’ın, şirket ortakları İhsan’ın kızı Duru ile Önder’e sürpriz nişan organizasyonu düzenlemiştir. ABD’dan gelen Önder’in haberi yoktur. Kendi nişanına habersiz katıldığını anlayınca sinirlenip, organizasyonu terk eder.

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=aNm-oIcB6X4 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here