Atiye’nin Yıldızı Beren Saat’ten Eşi Kenan Doğulu ile ilgili Bomba Açıklamalar!

L’Officiel Türkiye dergisine konuşan Beren Saat bir küs bir barışık olduğu eşi Kenan Doğulu ile niçin ayrılamadıklarını deklare etti. Saat açıklamasında Aşkı Memnu ile ilgili de samimi sözler söylemiş oldu.

Beren Saat, L’Officiel Türkiye dergisi için objektif karşısına geçti. Pandemi döneminde eşi Kenan Doğulu ile müzik emek harcamaları yaptığını belirten meşhur oyuncu, “Kenan’ın bol miktarda boş zamanı olduğundan şarkılarım üstüne çalıştık. Hayatım süresince pandemi sürecini bir taraftan kayıpları anarak bir taraftan da şükürle hatırlayacağım, bu sebeple ilk şarkılarımın şekillendiği süre dilimi oldu” dedi.

Saat “Uzun bir ilişkiniz, senelerdir devam eden bir evliliğiniz var. İki ayrı evlerden gelen insanoğlunun bu kadar uzun süre birlikte olmasının sırrı nedir?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“Yaşamını yalnız yaşıyorken, bigün biriyle tanışırsın ve evde hissedersin. Tam olarak hangi evde bulunduğunun da bir önemi kalmaz. Bizim o şekilde oldu. Oldukca güldük, oldukça eğlendik, dans ettik, oldukça saçmaladık… Etrafta, dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu bu şekilde senelerce sürdü. Her ayrılığımızdan sonrasında bir araya geldiğimizde de tekrardan evde ve sevgili hissettiğimiz için kopamadık.”

Bihter İtirafı

Saat her yayınlandığında gündem olan Aşkı Memnu ile ilgili de samimi konuştu. Beren Saat açıklamasında “Bihter’le şahane bir macera yaşadım. Onu canlandırdığımda 25 yaşındaydım ve aslen Bihter’le içimdeki hanımı keşfettim diyebilirim. Onu özlüyor muyum dersek, evet, ben onlarla birazcık da meşakkatli birer süreçten geçtiğim için hepsiyle oldukça sevmiş olarak vedalaşıyorum. Fakat bir taraftan tüm karakterler yeni keşiflerim olduğundan, hepsi bilincimin içinde açık kalmış aplikasyonlar olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar. Bihter bir bakıma benimle birlikte şu demek oluyor ki” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here