Aydos Ormanı'nda Vahşi Kadın Cinayeti! Satırla Boynuna Defalarca Vurarak Öldürdü!

İstanbul’da Aydos Ormanı’nda mantar toplayan bir yurttaş, Seher O.’nun cesedini buldu. Talihsiz hanımı ayrılmak istediği için baltayla öldürmüş olduğu belirlenen M.İ.’nin ise intihar etmiş olduğu ortaya çıktı.

Kartal’daki Aydos Ormanı’nda mantar toplayan yurttaş tarafınca 40’lı yaşlarda bir hanıma ilişkin ceset bulunmuş oldu. Polis, cesedi bulunan Seher O. adlı kadının satırla boynuna arkadan onlarca kere vurularak öldürüldüğünü belirledi. Kadının, bir süre ilişki yaşadıktan sonrasında ayrılmak istediği iddia edilen M.İ. tarafınca öldürüldüğünü tespit eden polis, şahsın vakadan sonrasında Maltepe’de intihar ettiğini belirledi.

Kartal’daki Aydos Ormanı’nda, önceki gün saat 19.00 sıralarında mantar toplamak için ormanda gezen yurttaş tarafınca 40’lı yaşlarda bir hanıma ilişkin ceset bulunmuş oldu. Yurttaş durumu derhal polis ekiplerine bildirdi. Vaka yerinde güvenlik önlemleri alan polis ekipleri araştırmalarda bulunmuş oldu. İddiaya nazaran polis, adının Seher O. bulunduğunu belirlediği kadının cesedinin birkaç gündür ormanda bulunduğunu ve cinayeti işleyen şahsın kaçarken ormana bazı eşyalarını attığını tespit etti. Ek olarak kadının boynunun arka tarafına satırla vurularak öldürüldüğünü belirledi. Vakayla ilgili araştırma yürüten polis, kadının bir süre ilişki yaşamış olduğu, sonrasında ayrılmak istediği iddia edilen M.İ. isminde kişi tarafınca öldürüldüğünü tespit etti. Kadının kendisinden ayrılmak istemesini hazmedemeyen M.İ.’nin ise vakadan sonrasında Maltepe’de intihar ederek yaşamına son verdiği öğrenildi.

Uzaklaştırma Sonucu

Talihsiz Kadının M.İ. hakkında uzaklaştırma sonucu çıkardığı öğrenildi. Seher O’nun cesedi adli tıbba götürüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here