Bankalara ait bültenler, banka personel alımları, banka iş ilanları, ekonomi haberleri, banka gündemi, borsa döviz, fintech, krediler ve dünya bankaları, kariyer hakkın da tarafsız, güncel tüm haberleri, bilgilere Banka Gazetesi resmi web sitesi aracılığıyla kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Yakından takip edeceğiniz platform her gün ziyaret etmek isteyeceğiniz haber siteleri arasında yer alacak. Siteye giriş yaptığınızda her kategoriye ait gündelik haberlerin yer aldığı anasayfa ile karşılaşacaksınız. Banka gündemi hakkında bilgileri almak için kategoriye tıklanıldığında, günün ve geçmiş tarihte yayınlanan tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. Ayrım yapmaksızın her banka güncel haberleri bu kategoride yer alır. Kredi ihtiyacınız var ise en düşük faizli hangi bankadan kredi çekebileceğinizi rahatlıkla öğrenebileceğiniz sitenin tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz. Banka gazetesi kanalı ile ilgili işlemleri içeren arşivde KOSGEP Kredileri, Hibe Kredileri, İhtiyaç Kredileri, Bankalar, Ekonomik Bilgiler konu içeriklerine ulaşabilirsiniz. Geniş bilgi makale arşivi ile yıllardır hizmet sunan site, güvenilir bilgilere ulaşmanızı sağlıyor. Birazda sitenin sunmuş olduğu hizmetlerden ayrıntılı olarak bahsedelim.

Site Hizmetleri

Banka Gazetesi sitesine kolayca erişim sağladığınızda üstte sunulan hizmetler sırasıyla başlıklara ayrılmıştır. Banka gündemi kategorisinde güncel banka kampanyalarını görmek mümkündür. Makale konuları arasında para puan kampanyaları, ücretsiz nasıl alışveriş yapacağınıza dair kampanyalara ulaşılabilinir. Bankaların anlaşmalı oldukları üye iş yerlerinin yanı sıra, belli aralıklarla düzenlemiş olduğu kredi kartı kampanyalarına, Bonus kampanyalarına ve World Kart Kampanyaları da olmak üzere tüm kredi kartı bankalarının kampanyaları hakkında net bilgiler gibi konu içerikleri bu kategoride yer alır. Krediler gerek insanların, gerek kurum ve kuruluşların kesintisiz yararlandığı hizmetlerdir. Banka Gazetesi sunulan krediler hakkında eksiksiz bilgileriyle sitede Krediler başlığı altında hizmet sağlıyor. Başlık altında ihtiyaç kredileri, taşıt kredileri, konut kredileri, kredi kampanyaları, KOBİ kredileri ve senetle krediler içeriklerinde haberler bulunuyor. Bu alanlardaki tüm haberler, duyurular, kampanyalar, fırsatlar yalnızca bir tık uzağınızda sizlere sunulur. Kredi sağlayan bankalar, bankaların kredileri hangi şartlarda verdikleri gibi içeriklere de yalnızca bu platform üzerinden ve güncel şekilde yararlanılır.

Borsa İşlemleri Banka Gazetesi’nde!

Bilindiği üzere borsalar ve döviz işlemleri üzerinden işlerini planlayan bu alandan gelirlerini sağlayan kişi ve kurumların sayısı gün geçtikçe artmakta. Borsa döviz hakkında güncel ve net bilgiler, haberler veren yazılara bir türlü ulaşamadığınızdan yana şikayetçiyseniz Banka Gazetesi sitesine hemen şimdi giriş yapabilirsiniz. Borsadan biraz daha bahsetmek gerekirse, genelde borsacıların bu haberler ile ilgilendiği görülür. Borsa  aracılar sayesinde, alıcılar ve satıcıların karşı karşıya kaldığı bir pazardır.Taraflar yüz yüze gelmeden yalnızca isteklerini aracılara ileterek alım satım işlemlerini halleder. Döviz yatırımlarının genelde kullanıldığı bu pazarda ve pazarda bulunanlara borsada son durum haberleri yayımlanır. Bu başlık kapsamında, altının, doların ve borsanın güncel güvenilir, net bilgilerine kolayca ulaşmak sizlerin elinizdedir. Altının, doların ve borsanın neden yükseldiği veya neden düştüğü, hangi dünya gündeminin bu ivmelerde etkisi olduğuna dair haberlere de zengin içerikli makaleler ile ulaşılır. Gelişmeleri aynı anda alabileceğiniz haber makalelerinde sade bir dil kullanılarak, verilmek istenilen bilgi direk olarak sizlere aktarılır. Borsada son durum haber içeriklerinin tümüne Borsa Döviz kategorisinden öğrenebilirsiniz.

Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Fintech Haberleri

Fintech; finans ve teknolojiyi birleştiren sözcüktür. Gelecekte bu meslek ve bu alan gelişecek, iş vaatleri sunar. Banka Gazetesi sektörde hiçbir yerde bulamayacağınız tüm Fintech haberlerini yine bünyesinde sizlere aktarıyor. Fintech sektörü müşterilerine dijital ortamda yeni ürün ve finansal çözümler üretir. Günümüzde mobil ödeme sistemlerinin bu denli yaygınlaşması bu sektörün ön plana çıkmasını sağlıyor. Fintech bir nevi geleneksel bankacılığı geride bıraktıracak ve bankacılığı baştan aşağı değiştirecek kolaylıkları da içerisinde toplamaktadır. Dünyada ve ülkemizde gerçekleştirilen Fintech gelişmelerine ilk olarak tarafsız bir şekilde buradan ulaşabilirsiniz. Aslında gündemde olan haberleri incelediğinizde finans profesyoneli olan pek çok iyi niyetli yatırımcının da yeni girişimcileri desteklediği stratejileri birlikte sektörün daha da büyüyeceği söz konusudur. Bankacılık sektöründen pay çalan Fintech bireyden bireye para transferlerini de sağlayarak büyük başarılara imza atmıştır. Fintech’in insanlara katkıları, bankalara yararları zararları, gündemdeki diğer Fintech haberlerine yayınlandığı tarihlerine göre inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here