Beren Saat Gözyaşlarını Tutamadı Nedeni İse Herkesi Üzdü!

Devamlı Kenan Doğulu’dan boşanacağı konuşulan Beren Saat, dün gözyaşlarını tutamadığı bir paylaşımla dikkatleri üstüne çekti.

Uzun süreden beri boşanacağı konuşulan güzel oyuncu Beren Saat, sabaha karşı yapmış olduğu paylaşımla herkesi şaşırttı. Saat geçtiğimiz aylarda kaybetmiş olduğu yakın dostu fotoğraf ve video sanatçısı Aykut Eli bol’in çekmiş olduğu videosundaki bebekle poz vererek arkadaşını bir kez daha andı.

Elinde gelin bir bebekle selfie çekilen Beren Saat, yapmış olduğu paylaşımın altına geçen haziran ayında yaşamını kaybeden fotoğraf ve video sanatçısı Aykut Eli bol’i etiketleyerek İngilizce olarak “I got your doll tonight” (Bu gece bebeğini aldım) notunu düştü.

Beren Saat’in 10 senelik dostu Aykut Eli bol, 6 Haziran’da kanserden vefat etmişti. Saat’in arkadaşından gelen bebeği aylar sonrasında teslim almış olduğu için ağlamış olduğı ve bu anları takipçileriyle paylaşmış olduğu düşünüldü.

Beren Saat dostu Aykut Eli bol’in ölümünün peşinden ise şu paylaşımda bulunmuştu: ”Beren Saat, ”Oldukça dost ediniyor insan yaşam boyu fakat zekadaş bulmak zor. Uğultunun ortasında tek bir cümleyle hayatına ışık tutanı bulmak fazlaca zor.

En karanlıklarına kaçtığında yargılamadan seninle orada sessiz bir şekilde duranı, hatta sana kahkaha attıranı bulabilmek neredeyse olanaksız. Bu coğrafyada bayanı, kimliği meselesi meydana getiren artist olmak… Seni özlemek hic bitmeyecek canim dostum. Yıldızlarla benim için de dans et.”

Öte taraftan, Aykut Eli bol’in cenazesinde Beren Saat ile Belçim Alim gözyaşlarını tutamamış. Cenaze töreni süresince ağlamışlardı.Gözyaşlarının sel olduğu cenazede Kenan Doğulu’nun eşini bir an bile yalnız bırakmaması dikkat çekmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here