Berfu-Eser Yenenler Çiftinden İkinci Bebek Müjdesi

Geçtiğimiz yıl evlatları Kuzey’i kucaklarına alan Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çiftinden müjdeli bir haber daha geldi. Berfu Yenenler, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla hamile bulunduğunu duyurdu.

Güldürmen ve oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, geçtiğimiz yıl evlenmiş ve ilk çocuklarını da ekim ayında kucaklarına almıştı.

Meşhur çiftten güzel bir haber daha geldi.

Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler ve oğulları Kuzey ile beraber çekilmiş olan fotoğraflarını paylaşarak, hamile bulunduğunun müjdesini verdi.

Yenenler, paylaşımına “Eveeeet artık güzel haberi size de verme vaktimiz geldi. Kuzey’e kardeş geliyor” notunu düştü.

Çifte fazlaca sayıda kutlama mesajı gelirken, Yenenler, bebeğinin cinsiyeti ve kaç aylık olduğuyla ilgili detay vermedi.

Düğünün İlk Saatleri Kaos ve Rezaletti

Berfu Yenenler, Youtube kanalında düğünüyle ilgili bilinmeyenleri anlatmış ve uzun süre gündemde kalmıştı.

Yenenler, şu ifadeleri kullanmıştı:

İkimizin de istediği tek şey, mütevazi bir vaka olmasıydı. Aileler bu işin içine girince pek de öyleki olmuyor.

Eser, ailece beni istemeye geldi. Babam birden Manas destanını okumaya başladı. Abartısız 15 dakika falan konuştu. Ev isteme ortamından ziyade, konuşma salonuna dönüştü.

Düğünü 3 ay sonrasında yapma sonucu aldık. Ben denizli kumsallı bir yer istiyordum, Eser de çimenli bir yer istiyordu. 2 tane yere baktık. İkisi de Kilyos’taydı ve birini seçtik. Tembellikten organizasyon şirketi bile aramadık.

3 ay süresince tekrar asla düğün yerine gitmedik. Gelinlik için ise bir tek 1 kez gittim. Annemler benden 58 kat daha paniklerdi. Gelinlik asla istediğim şeklinde olmadı. Fena bir gelinlik diyemeyeceğim fakat iğrenç diyebilirim.

Nikah memurumuz nikaha gelmedi. Aslolan korkulu olan oydu. Uzun bir yerden yürüdük, nikahın kıyılacağı yere geldik adam yok. Hepimiz bizlere bakıyor, biz her insana bakıyoruz. Sonrasında işyar geldi, küçük şakalar falan filan…

Sahil olduğundan spor ayakkabı giymeye karar vermiştik. Bir tasarımcıya ayakkabıları yolladık. Üstünde Mr. Yenenler, Mrs. Yenenler seçimi bir şey yazacak. Düğünden bigün ilkin ayakkabılar bizlere geldi ve adam keçeli kalemle yazmış!

Düğünde 150 şahıs falan vardı ve biz hepsini tek tek öpüp altın topladık. Garsonlar ünlüleri görünce bir tek onlara yiyecek götürmüşler. Öteki insanlar aç kalmış!

Biz insanlar gitmeye başladıktan sonrasında sahile gitar, ateş tadı yaparız diye düşünmüştük. Saat 00.00’da jandarma geldi. Düğünü bitirmek için. Yakınma gelmiş… Kilyos’ta! Etrafımız tamamen boş… Ev yok… Sahneyi kapattık, müziği kesmek zorunda kaldık.

2-3 saat daha masalarda oturduk ve düğün bitti. Keyifli bir düğün diyebiliriz fakat bizim açımızdan ilk saatler kaos ve rezaletti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here