Bizim Öykü HD izle!

Bizim Öykü: https://www.fox.com.tr/Bizim-Hikaye
FOX Resmi Web Sitesi: https://www.fox.com.tr

FOX Resmi Feysbuk Hesabı: https://www.facebook.com/FOXtelevizyonu
FOX Resmi Twitter Hesabı: https://twitter.com/FOXTurkiye
FOX Resmi Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/FOXTurkiye/

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta anası haline gelmiş en büyük evladı Filiz’le adım atar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 ufak kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye karşın ailesine sahiplenir ve yakınma etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz şeklinde kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, kuvvetli ve dik duran çocuklardır;
Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden sıkıntılı bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.

Filiz tüm yaşamını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Sulh girer. Aniden çıkıp gelen bu esrarengiz delikanlı, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapmış olacaktır.

Filiz’e ilk görmüş olduğu anda aşık olan Sulh onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz sıkıntılı hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Sulh’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Sulh’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üzerine üstlük Sulh’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir çekince oluşturur.
Yaşamını bir tek içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye karşın birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Sulh’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

Bizim Öykü Perşembe 20.00’de FOX’ta!

Daha çok video için abone olun: https://www.youtube.com/user/TVFOX/

Bizi toplumsal medyadan takip edin:

Bizim Öykü Resmi Feysbuk Hesabı: https://www.facebook.com/bizimhikayeresmi
Bizim Öykü Resmi Twitter Hesabı: https://twitter.com/bizimhikayedizi
Bizim Öykü Resmi Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/bizimhikayedizi

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=ZjyD1kIRD9I linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here