İstanbul’un Avcılar ilçesinde kan donduran bir olay meydana geldi. Evden gelen ağır ve kötü koku sebebiyle yapılan ihbar sonucunda 59 yaşındaki Mustafa Kırlılar’ın cesedine ulaşıldı. Kırlılar’ın gelini ve gelininin sevgilisi tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıkarken, gelin Sinem K.’nın dikkat çekmemek için Mustafa K. İçin polise giderek kayıp başvurusu yaptığı da ortaya çıktı.

Akıllara durgunluk veren olay, kötü koku ihbarı vasıtasıyla ortaya çıktı. Çilingir yardımıyla açılan kapı sonrasında bir çuval içerisinde, elleri arkadan bağlanmış vaziyette bir erkeğe cesedi bulundu. Cesedin ise, 59 yaşındaki Mustafa Kırlılar’a ait olduğu ifade edildi.

Eşi Hapiste, Sevgilisi Ortaya Çıkınca Kayınpederini Öldürdü!

Mustafa K’nın gelini Sinem K.’nın bir hafta önce kayınpederi ile alakalı bir kayıp başvurusunda bulunduğu ifade edilirken, Sinem K.’nın eşinin hapiste olduğu, cinayeti sevgilisi ile birlikte işlediği ortaya çıktı.

Şüpheli olarak ifadesi alınan, bölgede ikâmet eden 23 yaşındaki Ahmet A. ise ifadesinde olayı Sinem K. ile birlikte işlediklerini itiraf edince, polis ekipleri Sinem K.’nın peşine düştü. Cinayet sebebi olarak ise Mustafa Kırlılar’ın Sinem K. ve Ahmet A. Arasındaki ilişkiyi öğrendiği gerekçesi ileri sürüldü.

Ahmet A.’nın 6 Yıl Kesinleşmiş Cezası Ortaya Çıktı!

Polis ekipleri, göz altına alınan Ahmet A.’nın da 13 farklı suçtan olmak üzere kesinleşmiş 6 yıl hapis cezasının olduğunu farketti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here