Cansın Çekili Corona Virüse mi Yakalandı

Genç oyuncu Cansın Çekili, sosyal medya sayfasından yapmış olduğu paylaşımda corona virüsüne yakalandığını söyleyerek yaşamış olduğu sıkıntılı süreci söyledi. Hastalığın getirmiş olduğu birçok evreyi yaşadığını söyleyen oyuncu, “Öksürmekten göğsüm ağrıyor” dedi.

Çocuk, Mucize Doktor ve Erkenci Kuş benzer biçimde dizilerde rol alan oyuncu Cansın Çekili, dünyayı tesiri altına alan corona virüse yakalandı. Fena haberi sosyal medya hesabından veren oyuncu, “Hastalık o denli zor ve yorucu ki” dedi.

“Test Sonucum Pozitif Çıktı”

Son olarak Çocuk dizisinde rol alan oyuncu sosyal medya hesabının öykü kısmından yapmış olduğu paylaşımda şunları söylemiş oldu: “20 gündür bronşit ve alerji ile uğraştığımı zannederken geçen hafta hastaneye gittiğimde meydana getirilen kontrol sonucum pozitif çıktı. Kendi karantinamı sürdürdüğüm döneme şimdi de daha da alan küçültüp odamda kalmış olarak devam ediyorum, bundan dolayı evde hastayım diye yanıma gelen ve kalan canım annem ve kardeşim var. Sıkılmaya hakkım yok, hakkımız yok. Hastalık o denli zor ve yorucu ki emin olun başka birine de bulaştırırım ve ona da bir şey olur korkusu inanılmaz.

“Hastalığın Getirmiş Olduğu Birçok Evreyi Yaşıyorum”

Sanırım ben de bu kadar dikkat etmeme ve aşırı davranışlarında ölçülü olmama karşın hastane kontrollerim için yalnız evden 4 kez çıktığımda kaptım ya da bilmiyorum o denli fazlaca şey dinledim ki düşünmüyorum da bundan dolayı sağlam psikoloji şu süreçte en büyük gerekseme… Diyeceğim şu ki kendinize fazlaca dikkat edin başka da bir şey denmiyor. Ben asla ateşlenmedim fakat hastalığın getirmiş olduğu birçok evreyi yaşadım, yaşıyorum”

“Tat Alamıyorum”

“Öksürmekten sözgelişi artık göğsüm ağrıyor, fazlaca sevdiğim çikolatalardan asla tat alamıyorum. Her gün bilmiyorum kaz kez sıktığım parfümlerimin hepsi çekmeceme kalktı bundan dolayı kokusunu alamıyorum… Esasen aldığım dönemlerde de öksürtüyor kısaca kimi zaman fazlaca sevdiğiniz şeyler de size iyi gelmeyebiliyormuş bunu anladım. Sıhhat diyorum fazlaca mühim. Esasen önemsiyorduk bunu daha da önemsediğimizi idrak etmek için bu şekilde yaşanmışlıklara gerekseme duymayalım…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here