Cansu Canan Özgen TV8'e Transfer Oldu! İşte Yeni Programı!

Acun Ilıcalı toplumsal medya hesabından, Habertürk’ten ayrılarak A Haber’de spikerlik hayata geçirmeye başlamış olan Cansu Canan Özgen’le yeni bir program için anlaştıklarını duyurdu.

Tv8 kanalını yeni sezonda üst sıralara taşımak isteyen Acun Ilıcalı, çeşitli programlar ve diziler için çalışmalarına devam ediyor. O şekilde ki Ilıcalı, bu yolda ilk hamlesini toplumsal medyadan duyurdu. Medya patronu, yapmış olduğu bir paylaşımla yeni programını ve sunucusunu deklare etti.

Ilıcalı’nın paylaşımıyla daha ilkin Habertürk ve A Haber’de vazife icra eden meşhur sunucu Cansu Canan Özgen’in TV8’e aktarma olduğu öğrenildi. Özgen, 5 Ağustos itibariyle ‘8’de Bugün’ adlı programın sunuculuğunu üstlenmeye başladı.

Özgen’e yayında Orkun Ün’ün sunumu ve Murat Özarı’nın yorumları eşlik edecek. Öte taraftan ‘8’de Bugün’de gündeme dair tüm haberler yer alırken, magazin haberleri ve uzman konuklarla keyifli sohbetler yaşanacak. Peki sevilen sunucu Cansu Canan Özgen kimdir?

Cansu Canan Özgen, 23 Eylül 1989 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Anne tarafı Erzurumlu, baba tarafı Selanik göçmenidir.

Liseyi Bayrampaşa Anadolu Lisesinde okudu. İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yetişim döneminde beş hafta kömür madenine girip işçilerle yeraltında çalıştı. Başardı sadece bu işin kendisine nazaran olmadığını anlamış oldu. Ek olarak kurucuları Can Gürzap ve Arsen Gürzap olan Dialog İletişim Spikerlik-Sunuculuk kursundan da mezun olmuştur.

Diksiyon kurusuna giderken yetişmen olarak gittiği Beşiktaş TV’de ekran önüne çıktı. Fanatik Beşiktaşlı olan Cansu Canan Özgen, BJK TV de uzun süre tv programı yapmış oldu.

Habertürk‘e gece spikeri arandığını duyunca başvurdu ve geceleri Habertürk’te spikerlik yapmış olup sabah okula gitti. HABERTÜRK TV’nin izlenme rekorları kıran programı ‘Diğeri Gündem’in sunuculuğunu yapmış oldu. Peşinden A Haber’e geçti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here