Cem Özer'den Açıklama: Karımdan Özür Diliyorum

2017 senesinde Pınar Dura ile dünyaevine giren Cem Özer, bir bayan takipçisiyle sosyal medya özerinden yapmış olduğu görüntülü görüşmelerin ortaya çıkması üstüne bir izahat yapmış oldu.

Beyaz TV ekranlarında gösterilen Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Cem Özer “Bu görüntü ve konuşmaları benden para kopartmak için yaptığını düşünüyorum. Ben bu şekilde bir kumpasa geldiğim için karımdan özür arzuluyorum. Bu durum benim karımla olan hususi ilişkim beni affeder ya da affetmez. O kısım beni ilgilendiriyor ” dedi.
Suç Duyurusunda Bulunulacak
Cem Özer cephesinden sonrasında gelen açıklamada ise, görüntüleri kaydeden şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunulduğu açıklandı:
Sayın Cem Özer ile ilgili bugün itibari ile basına da yansıyan, Şüpheli şahısların kendisi aleyhine ve Yasaya aykırı şekilde kişisel verilerinin ve görüntülerini kaydederek işledikleri suç mevzusuna istinaden gösterim yasağı ve erişimin engellenmesi başvuruları ivedilikle gerçekleştirilmekte olup bilhassa bu görüntülere ilişkin şantaj ve tehdit fiillerinde bulunan organize suç çetesi şekilde hareket eden fena niyetli şahıslar aleyhine de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde vekilleri aracılığı ile suç duyurusunda bulunulmaktadır.
Sayın Basın Mensuplarımızdan da suç mevzusu durumu desteklememek ve şüphelilerin amacına hizmet etmiş olmamak adına, gerek aileyle ilgili gerekse de mesleki önceliklerini koruyarak Sayın Cem Özer ile ortaklık içinde olmalarını ve hassasiyetle yaklaşmalarını rica ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here