Cem Yılmaz'ı Şaşkına Çeviren Olay: Birazcık Kork, Endişelen!

Zafer Algöz ve Can Yılmaz’ın YouTube’da gösterilen Burda Olan Burda Kalır’a konuk olan Cem Yılmaz, evinde yangın çıkmış olduğu iddialarını yalan olduğunu beyan etti. Corona virüsü salgını sebebiyle karantinaya girip, bu duruma derhal adapte olanlara şaşırdığını da söyleyen Yılmaz, “Birazcık kork, endişelen” dedi.

Burda Olan Burda Kalır’ın konuğu olan Cem Yılmaz, karantina günlerinde neler yaptığını söyledi. Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıktığına dair iddialarla ilgili de ilk kez konuşan Cem Yılmaz, şu şekilde dedi:

“Geçenlerde evimde bir yangın çıktı. Bir tane haber okudum, ‘Evde yangın çıktı fakat umursamadılar’ diyor. Acaba evde yangın çıkmamış olabilir mi? Kül atmışlar çöp odasına, kül de tütmüş. Aramızda 25 metre ve Ozan’ın (Itimat) eviyle… Onla da azca görüşürüyoruz. 2-3 kere görüştük. Adama sabah erkenden gidip, ‘Cem’in evinde yangın çıktı’ diyorlar. Ya ben Ozan’la görüşüyorum. Benim evimde yangın çıkmış olabilir mi?

‘Çabuk Adapte Olanlara Oldukça Şaşırıyorum’

Ailesi ile bu süreçte görüntülü konuştuğunu özetleyen Yılmaz, “Düzgüsel arayınca da suratıma kapatıyorlar, görüntü yok diye. Annem babam fazlaca pimpirikli insanoğlu değildir fakat, babamın ayakları ağrıyordu bundan bir ay ilkin, ağrı mağrı gitti. Adrenalinden her şeyleri iyileşti. Sosyal medyadaki kardeşlerimize şunu söylemek isterim; fazlaca acele adapte olanlara fazlaca şaşırıyorum. Dost birazcık kork. İnsanız kısaca. Birazcık endişelen” dedi.

‘O Adam İçin Film Yapıyorun’

Ağabeyi Can Yılmaz’ın manidar bir halde “Karakomik Filmler, biliyorsun gişede kazanç rekorları kırdı. Netflix’te öğrendik ki, filmler fazlaca güzelmiş” hatırlatmasına ise şu yorumu yapmış oldu: “Filmlerden mutluyum. Ben de yakın zamanlarda güzel şeyler duydum. Ben ‘Cem bu işi bilmiyorsan yapma’ diyen adam için film yapıyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here