Zalim İstanbul’un 8. Bölümde Ceren, evliliğiyle ilgili yanıt bekleyen anası Seher’e karşı sert bir tavır takınıyor!

Seher, Ceren’i gelinlikle odada gördüğünde şaşkınlığını gizleyemez. Anlam veremediği durumu kızının açıklamasını ister. Gelinliği üstünden çıkarmasını istediği sırada Ceren’den beklenmedik bir tepki gelir. Evlilik cüzdanını annesine gösteren Ceren histerik bir halde davranmaktadır. “Kızım” diye hitap eden annesine artık kendisine “Ceren Karaçay” demesini ister. Seher onun bu hallerini göz yaşlarıyla izlemektedir. Şeniz’in odaya girmesiyle işin ciddiyetini anlayan Seher fazlaca fena olur…

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç evladı ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri içinde yer edinen ve bununla birlikte memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Itimat (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=xlDtrZPf3Y8 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here