Zalim İstanbul’un 7. Bölümde, Şeniz’in oyununa gelen Ceren telli duvaklı gelin oluyor!

Ceren, karnındaki bebeğe güvenerek Şeniz’in fena birisi olduğun unutuyor. Almış olduğu hediyelerle de gözleri daha da körleşiyor. Şeniz son olarak ona gelinlik giydirerek oyununun son halkasını tamamlıyor. Ceren, kendisini gelinliğin içinde görünce mutluluktan uçuyor. Cenk ile evlenip Karaçay soyadına kavuşacağını düşünerek gittiği nikah masasında kendisini fena bir sürpriz bekliyor. Cenk, iş gezisi için Ankara’da olduğundan masada oturan damat kim?

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç evladı ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri içinde yer edinen ve bununla birlikte memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Itimat (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=mVFZbmOKJVk linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here