Çocuklar Duymasın 67. Bölüm Fragmanı yayında! Haluk, bir yanlış anlama sonucu hırsızlıkla suçlanıyor!

Tuna, Haluk’a ceket armağan eder. Bilhassa de ceketin o gün Haluk’un üstünde kalmasını tembihler. Fakat Tuna’nın armağan etmiş olduğu ceketin arka kısmında mağazalarda hırsızlıkların önlenmesi için konulmuş olan güvenlik anahtarı kalmıştır. Haluk bu durumu farketmez ve ceketle dolaşmaya devam eder. Haluk’un farketmediği bu durum, çevresindekiler tarafınca farkedilince olanlar olur. Hepimiz Haluk’un hırsızlık yaptığını düşünür. Hatta kleptomani hastası olabileceğini varsayarlar. Sultan Hanım dayanamaz ve Haluk’a bu mevzuyu açar. Haluk ise duydukları karşısında sinirden deliye döner.

Öteki taraftan Hüseyin, iş mevzusundaki girişimciliğini bir adım öteye taşıyarak bu mevzuda kahvedekilere uygulamalı olarak ders vermeye adım atar. İşin şov kısmı keyifli anlara sahne olur.

Kadriye, Emine’nin kendisine zarar vermeye çalıştığından şüphelenir. Üst üste gelen tesadüfler ise Kadriye’nin düşüncelerini haklı çıkaracak türdendir.

Meltem ve Gönül, Meltem’in başına musallat olan Gece lakaplı gizemli şahıs hakkında polise şikayetçi olur. Delillerin arasına konulmuş olan mektubun bir örneği ise gözlerinden kaçarak evin içinde kalır. Durumu bilmeyen Haluk mektubu bulur ve Meltem’e ne işe yaradığını sorar. Meltem durumu Haluk’a anlatacak mı? Haluk’un tepkisi ne olacak?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle çarşamba 19.45’te Kanal D’de!

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=4iP0T3HyvjQ linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here