Cristiano Ronaldo'nun Sevgilisi Georgina, Kendini Aştı!

Dünyaca meşhur futbolcu Cristiano Ronaldo’nun kız arkadaşı Georgina Rodriguez, katılmış olduğu bir tv programında sahneye aslan kostümü ile çıkıp şarkı söylemiş oldu. Kimse kendisinin Georgina bulunduğunu bilmiyordu. Şarkıyı bitirdikten sonrasında güzel model kafasındaki başlığı çıkarınca izleyiciler ve juri üyeleri büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodriguez, bir yarışma programında aslan kostümüyle şarkı söylemiş oldu.

Georgina, o anları instagram hesabından paylaştı. Programda katılımcılar sahneye kimliklerini tamamen gizleyen kostümler ile çıkıyor. Ronaldo’nun sevgilisi, maskesini çıkarmadan ilkin izleyiciler “maskeni çıkar” diye tezahürat yapmış oldu.

Kim Bulunduğunu Tahmin Edin

Georgina, maskesini çıkarmadan ilkin “Kim olduğumu tahmin edin?” diye sordu. Georgina, maskesini çıkarınca büyük bir şaşkınlığın yanı sıra alkış tufanı koptu.

Güzel model, memleketi İspanya’ya bu şekilde bir programa katılarak geri döndüğü için oldukça mutlu bulunduğunu söylemiş oldu. Georgina’nın kız kardeşi Ivana’da ablasının programdaki görüntülerini paylaşarak ablasını kutladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here