Damla Ersubaşı'dan 'Çocuk' Açıklaması!

Damla Ersubaşı’dan üçüncü çocuk açıklaması geldi! Sihirli Annem’in Tuğçe’si 3.kez anne mi olacak? Sihirli Annem dizisi ile yaşamımıza giren Damla Ersubaşı, üçüncü çocuk sorularını yanıtsız bırakmadı.

Sihirli Annem dizisi ile akılları kazınan Damla Ersubaşı, geçtiğimiz günlerde eşini sosyal medya hesabından silen oyuncu Damla Ersubaşı, Mustafa Can Keser ile arasını düzeltmişti. Oyuncu gazetecilerin “Evlilik nasıl gidiyor?” sorularını yanıtsız bırakmadı.

“Evliliğimiz stabil gidiyor. Şu an için bir mesele yok eşim benim için güzel şeyler yapıyor. Spor yapıyor, zayıflıyor benim minik kuşum.” açıklamalarında bulunmuş oldu. Oyuncu Damla Ersubaşı, üçüncü çocuk düşünüp düşünmediklerini soran gazeteciye yanıt verdi. Damla Ersubaşı, “Üçüncü bebeği düşünmüyorum. şuan iki çocuğumu güzel bir halde büyütmeyi düşünüyorum.” açıklamarını kullandı.  Oyuncu Damla Ersubaşı eşi ile sıkıntıları olduğu dönemde “Birazcık problemler yaşadık, karantinanın da tesiri var. Şu an ‘boşandık’ diye bir şey demiyorum. Fakat sorunlarımız oldu çözdük şeklinde… Eşim ile aynı evde kalıyoruz. Münakaşa nedenimiz ihanet değil. Bu süreçte her şey insanoğlunun gözüne batıyor, beraber oldukça fazla yan yana bulunmamak daha iyi.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Sihirli Annem’de Tuğçe karakteri ile ekranlara gelen Damla Ersubaşı, “Oldukça büyük krizler yaşamadık eşimle. Şu an ihanet şeklinde bir durum kesinlikle söz mevzusu değil. Ben eşim tarafınca hiçbir süre aldatılmadım. Evet, beraber çözmemiz ihtiyaç duyulan sorunlarımız var fakat ‘boşandık’ diye bir şey söz mevzusu değil” şeklinde ifadeler kullanmıştı. Damla Ersubaşı 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Ekranlara damga vuran Yılan Hikayesi dizisinde hemen hemen 6 yaşlarındayken rol alan güzel oyuncu aslolan çıkışını 200’te gösterilen Sihirli Annem dizisi ile yapmış oldu. 27 yaşlarında olan güzel oyuncu 2016’da Mustafa Can Keser ile hayatını birleştirmişti. Eşi Mustafa Keser’in Ortaköy’de bulunan bir gece klubü var. İki çocuk anası olan Damla Ersubaşı, Ben Bilmiyorum Eşim Bilir programında asistanlık yapmıştı. Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünü bitiren Damla Ersubaşı daha önce Her Halimle Sev Beni dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here