Defne Samyeli ve Cem Yılmaz Ayrıldı Mı?

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli ayrıldı mı? sorusu arama motorunda araştırılmaya başladı. Sevilen çiftin ayrılmasına ilişkin iddialar magazin gündemine oturdu.1,5 senedir aşk yaşayan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çifti ayrıldı.Defne Samyeli, Cem Yılmaz’ın evinden ayrıldı….

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli ayrıldı mı? sorusu magazin takip edenleri tarafınca yoğun olarak araştırılıyor. Müge ve Gülşen’in sunmuş olduğu İkinci Sayfa programında bir iddia ortaya atıldı. Meşhur güldürmen Cem Yılmaz ile sevgilisi Defne Samyeli’nin 1,5 senelik ilişkilerine son verdikleri iddia edildi..

Müge ve Gülşen’in sunmuş olduğu İkinci Sayfa programında Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin ayrılık sonucu aldığını, ve bu kararlarını yakın çevreleriyle paylaştıkları yönünde duyumlar aldıkları söylendi. Magazin toplumunda her dedikleri çıkan bu ikilinin sözleri toplumsal medyada da gündem olurken birlikteliğin taraflarından izahat geldi..

Cem Yılmaz’dan Videolu Cevap

Cem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli ile ayrılmış olduğu yönündeki haberlere toplumsal medya hesabı üstünden paylaşmış olduğu video ile cevap verdi. Video’da sevgilisi Defne Samyeli ile samimi bir halde olduğu görülen meşhur güldürmen “delirmişsiz” ifadelerini kullandı..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here