Depreme Röportaj Sırasında Yakalandılar!

İstanbul’da dün 5.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem anında bir röportajda olan TRT muhabiri Sezen Ceceli Köse’nin sakinliği ise herkesi şaşırttı.

Şehir genelinde şiddetli şekilde hissedilen sarsıntı sonrası 4.1 ve 4.0 büyüklüğünde sarsıntılar kaydedildi. Deprem sonrası tüm İstanbullular sokaklara dökülürken o anlarda röportaj icra eden TRT muhabiri tüm sakinliğini korudu.

Konuk Firar etti O Oturdu

TRT Haber muhabiri Sezen Ceceli Köse, deprem yaşanırken Kapalıçarşı’nın en tanınmış gümüş kakma ustalarından Agop İnyapan ile röportaj yapıyordu. Depremi anbean hisseden İnyapan vaka yerinden koşarak uzaklaşırken muhabir Sezen Ceceli Köse, sakinliğini koruyarak oturmuş olduğu yerden kalkmadı.

Ne Olmuştu?

İstanbul’da saat 14.00 sıralarında meydana gelen deprem büyük ürkü yarattı. AFAD depremin sertliğini 5,8 olarak duyurdu. İstanbul, Bursa, Kocaeli’de okullar bugün için dinlence edildi. Silivri’nin 21.68 kilometre açıklarında meydana gelen deprem, İstanbul’un birçok ilçesinde hissedilirken, Kocaeli’de de hissedildi. Depremin peşinden, en büyüğü 4.1 büyüklüğünde 28 artçı meydana geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here