DNA Testi Başka Bir Gerçeği Ortaya Çıkardı!

ABD Birleşik Devletleri’nden geldi. Çocuk sahibi olabilmek için milyon dolardan fazla para harcayan çift, korkulu gerçekle seneler sonrasında yüzleşti. Kızlarının büyümesinin akabinde değişikliği fark eden ve bunu araştıran çift, DNA testi neticesinde merak uyandıran sonucu öğrendi. Testin sonucu çiftin evliliğini de bitirirken, vaka, mahkemeye taşındı. Tarafların avukatı ise, ”Birbirlerini fazlaca seviyorlar; sadece duyarlı ve stresli bir süreçten geçtiler” açıklamasında bulunmuş oldu.

ABD Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletinde yaşanmış olan ve ajanslar tarafınca son dakika haberi olarak duyurulan vaka, uzun süre ülke gündeminin en fazlaca konuşulanları içinde yer aldı. Edinilen bilgiye gore, beyaz bir Amerikalı çift, çocuk sahibi olabilmek için yedi yıl ilkin kliniğe başvurdu. Çift, bu uğurda yarım milyon dolardan fazla para harcarken, çocuk sahibi olabilmek için büyük fedakarlık gösterdiler.

DNA Testi Korkulu Gerçek Ortaya Çıktı!

Klinikte yürütülen emekler netice verdi ve çift, 2013 senesinde kızlarını kucaklarına aldı. Tam bu aşamada, kızlarının büyümesinin akabinde ise korkulu gerçek ortaya çıktı. Farklılığın tespit edilmesi fazlaca fazla süre almazken, derhal DNA testi yapılmış oldu. DNA testi ise korkulu gerçeği ortaya çıkardı.

Kristina Koedderich ve Drew Wasilewski’nin başvurduğu tüp bebek kliniği, Saint Barnabas’taki Reproductive Sağlım ve Bilim Enstitütüsü’ydü.

Çift bebeklerine kavuşmak için 500 bin dolar harcadı ve kızlarını 2013 senesinde kucaklarına aldı. Bebek büyümeye başlayınca çiftin farklılığı görmesi fazlaca sürmedi, kızları Cenup Asyalılara benziyordu. 2015 senesinde DNA testi istediler, çıkan netice Drew’in bebeğin babası olma ihtimalini yüzde 0 olarak gösteriyordu. Skandalın arkasından çiftin birlikteliği çatırdadı, kısa süre ilkin ayrıldılar. Kliniğe oluşturulan davada ise hakim annenin hamile kalmış olduğu dönemde tıp merkezine sperm bağışı meydana getiren tüm adamların listesini istedi.

Kristina Koedderich ve Drew Wasilewski, kızlarının biyolojik babasının kim bulunduğunu bilmek istiyor.

Çiftin şüphelendiği bir başka mevzu ise, Drew’in verdiği spermlerin bir başka çiftte kullanılıp kullanılmadığı.

Çiftin avukatı David Mazie, “Kristina ve Drew birbirlerini fazlaca seviyor sadece fazlaca duyarlı ve stresliydi tüm yaşananlar” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here