Dünyaca Ünlü Teknik Adam Jose Mourinho, Kendisine Mikrofon Uzatan Spikeri Rezil Etti!

FIFA En İyiler Ödül töreni görkemli bir halde gerçekleştirilirken, ekrana yansıyan bazı anlamış olur gündem oluşturdu. O anlardan birinin kahramanı da Jose Mourinho’ydu.

Dünyaca meşhur teknik adam Jose Mourinho, kendisine mikrofon uzatan spikere kısa bir konuşma yapmış oldu. Spiker bir sual daha soracakken Portekizli teknik adam, röportaj yerine arkasını dönerek ayrıldı. Vakaya şaşıran spiker istifini bozmamaya emek harcayarak, “Fakat burada benimle kalmalısınız, niçin gitmek istiyorsunuz? Gitmek istiyorsunuz, peki” diyerek durumu yönetim etmeye çalıştı.

Jose Mourinho, “Burada benim benzer biçimde Capello ve bazıları şu anda çalışmıyor; fakat ödüle adayım” diye konuştu ve arkasına bakmadan röportaj yerinden ayrıldı.

Deneyimli teknik adam geçtiğimiz sürem Manchester United’dan görevden alındığından bu yana ekip çalıştırmıyor. Mourinho şu anda Sky Sports’ta Premier Lig maçlarını yorumluyor.

Lionel Messi Tepki Çekti!

FIFA En İyiler Ödül Töreni’nde senenin en iyi futbolcusu seçilen Lionel Messi, kendisi ile röportaj yapmak için mikrofon uzatan spikere hiçbir şey demeden yanından geçti. Bu vaka toplumsal medyada Arjantinli oyuncunun aleyhine tepki yarattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here