Emekli yüksek hâkime macun şoku! “Onun erkekliğine zarar vereceğim” Çocuk sahibi olabilmek için deva arayan eski Danıştay Hâkimi S.Y. ile bir arkadaşı son dakika şokuyla sarsıldı. Kendisini, peygamber torunu “Seyyid” olarak tanıtan ve Nebevi tıp yöntemi uygulayarak hamile kalma sürecini kolaylaştırdığını iddia eden Uğur A., eski Danıştay Hâkimi ile arkadaşının 750 bin lirasını dolandırdı. Yakınma üstüne vaka yargıya taşınırken, ortaya çıkan detaylar ise şaşırttı. İşte, son dakika haberinin bilgileri…

Kendisini peygamber torunu “Seyyid” olarak tanıtan ve hamile kalamayan hanımefendilere peygamber tıbbı (Nebevi tıp) denilen bir macunla hamile kalmalarını sağladığını iddia eden Uğur A.’ya (38) eski Danıştay Hâkimi S.Y. ile bir arkadaşı ortalama 750 bin lira para kaptırdı. S.Y.’nin şikayeti üstüne Van Erciş’te yaşayan dolandırıcı Uğur A. hakkında soruşturma açıldı.

İddiaya göre; eşiyle evlatları olmayan Danıştay Hâkimi S.Y., çareler ararken kendisini içsel güçleri olduğuna inandıran Uğur A. ile tanıştı. Uğur A. çocuk sahibi olmalarını sağlayacak bir macun verdiği S.Y.’den 550 bin lirası, hakimin arkadaşı H.İ.’den de 200 bin lira aldı.

Eski hakimin avukat olan iki kızı D.Y. ile S.Y. de kendileriyle evlenmek isteyen Uğur A.’dan şikâyetçi oldu. Avukat kız kardeşlerden D.Y. “Bir hayır projesi gereği kendisiyle evlenmem icap ettiğini söylemiş oldu. Hayatında başka adam var ise ‘Ben onun erkekliğine zarar vereceğim’ dedi” şeklinde konuştu. S.Y. “Benimle evlenmesi icap ettiğini söylemiş oldu. Bana dokunmaya çalıştı” dedi. İfadesi alınan Uğur A. ise iddiaları reddetti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here