Samsung’un büyük bir merakla beklenen Galaxy Note 9 cihazının 512 GB’lık depolama alanına sahip olacak olan modeli, piyasadaki akıllı telefonlar arasında en pahalılar listesine girecek gibi gözüküyor.

Samsung, Galaxy Note serisinin yeni cihazı olacak olan Galaxy Note 9 için lansman etkinliğinde geri sayıma başladı. İki farklı versiyon olarak sunulan cihazda 128 GB’lık modelin bin 50 Euro düzeyinde bir değerden, 512 GB’lık modelinin ise bin 250 Euro düzeyinde bir değerden satışa sunması bekleniyor.

512 GB’lık Modele 1.250 Euro Fiyat!

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 9, 512 GB’lık depolama alanına sahip olacak olan versiyonu ile piyasadaki en pahalı cihazlardan bir tanesi olacak. Sızıntı konusunda önemli bir üne sahip olan Roland Quandt tarafından yapılan paylaşıma göre, cihazın 128 GB depolama alanına sahip versiyonunun bin 50 Euro, 512 GB depolama alanına sahip versiyonunun ise bin 250 Euro gibi bir bedelle satışa çıkacağı ifade ediliyor.

Satışına bin Euro gibi bir değerle başlanıp, oldukça üst segment kullanıcılara hitap eden iPhone X’den de pahalı olması beklenen cihazın, mücevherat ile süslenmiş akıllı telefonlardan bir tık aşağıda bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Quandt tarafından sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy Note 9 cihazı, siyah, mavi ve mor renkleri ile sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here