Türkiye’deki önemli payda edinmiş görüşler arasında yer alan Milli Görüş’ün kurucu lideri Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, babasının kurduğu Saadet Partisi’nden ayrılacak yeni bir parti kurmak için adım attı. Yeni parti için bugün tanıtım stratejisi için toplantı yapıldı.

Oda TV tarafından yayınlanan habere göre, Erbakan Vakfı bünyesinde Fatih Erbakan tarafından yapılan sunum ile yeni kurulacak olan partinin stratejisi hakkında fikir alışverişi yapıldı. Parti tanıtım stratejisi toplantısında ise dikkat çeken detaylar vardı.

Ak Parti ve Saadet Partisi Seçmenine Ilıman Yaklaşım

Erbakan Vakfı’nda gerçekleştirilen sunumda, Ak Parti ve Saadet Partisi cepheleri için oldukça olumlu ve pozitif bir dil kullanılması yönünde maddeler dikkat çekti. Sunum esnasında çekilen görüntülerde ise Fatih Erbakan’ın artık bayrağı Recep Tayyip Erdoğan’dan devralacağı yönündeki ifadelere yer verildiği görüldü.

“Bayrağı Erbakan Devralacak” Mottosu

Hazırlanan tanıtım stratejisinde seçimler öncesinde atılacak adımlara ve partinin genel üslubuna, uygulayacağı yöntemlere yer verilirken, Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye için büyük işler başardığına, hedeflerinin yüzde 20’lik kısmının gerçekleştiğine, artık bayrak değişim zamanı olduğuna, bu değişim ile Fatih Erbakan’ın bayrağı Recep Tayyip Erdoğan’dan alacağına, geri kalan hedeflerin Fatih Erbakan tarafından gerçekleşeceğine vurgu yapıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here