Sevmek, sevilmek sanırım dünya üzerinde yaşanabilecek en güzel duyguların başında geliyor. Sevdiğiniz kişiye onu mutlu edecek ve duygularınızı tarif edecek sözler sarf etmeniz onu daha önce yaşamamış olduğu bir mutluluk duygusu ile baş başa bırakabilir. Sevgi, bir insanın karşısındaki kişiye hiçbir karşılık beklemeden beslemiş olduğu tarifsiz bir bağlılığı temsil etse de karşınızdaki kişiden bu sevginize karşılık almak yaşadığınız bu duyguyu hat safhaya çıkaracaktır.

Sevdiğiniz kişi eşiniz ya da sevgiliniz olabilir. Onunla baş başa kaldığınızda söyleyeceğiniz en ufak bir söz bile onun zihninde yer edinecektir. Bu nedenle güzel bir söz söylemek istiyor olabilirsiniz. Sizler için internet sitemizde yüzlerce benzersiz ve güzel söze yer vererek duygularınızı ifade etmenizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Eşime Güzel Sözler

Eşinizle kaç yıldır tanışıyorsunuz? Evliliğiniz öncesinde kaç yıl sevgili olarak hayatınıza devam ettiniz? Birçok çift evlilik öncesinde oldukça romantik olmanın yanı sıra birbirine sürekli güzel ve aşk dolu sözler sarf eder fakat bu evliliğin ardından zaman içerisinde duygular ilk günkü kadar taze tutulmaz ise aşk ateşiniz giderek sönecektir. Bunu önlemek ve eşinize olan aşkınızın ateşini devamlı olarak harlamak için eşe güzel sözler söylemek oldukça önemlidir.

Hayat arkadaşı ve bir ömrü birlikte geçirmeyi kabul ettiğiniz eşiniz artık hayatın her alanında yanınızda, alacağınız her kararda arkanızda olacaktır. Onun herhangi bir sebeple mutlu olması sizin mutlu olmanız için yeterli bir neden olacaktır. Onu yoğun bir iş gününün ardından mutlu etmek ve size aşk dolu gözlerle bakmasını sağlamak için eşime güzel sözler sayfamıza göz atabilir ve onu etkileyeceğini düşündüğünüz bir söz öğrenebilirsiniz.

En Güzel Sözler

Yüzlerce farklı konuda özenle seçilmiş sözlerin bir araya getirilmesiyle oluşturduğumuz en güzel sözler sitemizde eşiniz, dostunuz, arkadaşınız ya da ailenize söyleyebileceğiniz binlerce farklı söz paylaşımı yapılıyor. Sevdiğiniz insanlara olan duygularınızı ifade etmekte yardımcı olacağını düşünüyoruz. Çok yakın bir arkadaşınız için ilgili başlığa göz atarak yıllardır süren dostluğunuzu pekiştirecek ve her zaman onun yanında olduğunuzu hissettirecek bir şeyler bulabilirsiniz.

Öğretmenleriniz ya da iş yerinde bir arkadaşınız için aradığınız sözler fark etmeksizin her konuda en güzel sözlerin yer aldığı sayfamızda durumunuza uygun bir paylaşıma muhakkak yer veriliyor. Ayrıca ilgili konularda sizlerle paylaştığımız sözlere ek olarak önereceğiniz size ait ya da alıntı sözler bulunuyorsa bizlerle paylaşabilir ve diğer takipçilerimizin de görmesini sağlayabilirsiniz.

Kocaya Güzel Sözler

Peki, kocaya güzel sözler söylemek istiyorum buna uygun içerikleriniz var mı diyenler olduğunu biliyoruz. Güzel bir akşam yemeği esnasında sevdiğiniz adamın gözlerinin içine bakarak onu adeta büyüleyecek bir söz gecenizin daha güzel geçmesi için yeterli olacaktır. Aşkınızın ateşi adeta bir soba ateşine benzemektedir. Ateşin sönmemesi için belirli aralıklarla ufak bir odun ilavesi oldukça önemlidir. Benzer şekilde kocanızla aranızdaki bağın zayıflamaması ve giderek daha güçlü bir hale gelmesi için güzel bir söz söylemek çoğu zaman yeterli olacaktır.

Her ilişkide olduğu gibi zaman zaman ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Büyük aşkların kavga ile başladığını sanırım bilmeyen yok. Kocanızın gönlünü almak için kocama aşk sözleri paylaştığımız yazımıza bir göz atabilirsiniz. Kocanızın size karşı yumuşaması ve ortamın sakinleşmesi için ona sizi ne kadar çok sevdiğini ve duygularının karşılıksız olmadığını hatırlatacak ufak bir tetikleyici yeterli olacaktır. Bu gibi bir durumda birbirinizin kalbini kırmadan konunun tatlıya bağlanması ve bir ömür mutlu bir şekilde yaşamanız dileğiyle.

 

Eşime güzel sözler örnekleri

 

Bana kimse sen gibi baktı mı biImem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım canım kocam.

Bir eşi oImaIı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözIerinden gözIerine yüreğinin kabardığı.

Başını göğsüme yasIadığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman. Canım kocam seni çok seviyorum.

Ey gönIümün soI yarısı! AkIıma koydum seni, akIım aImadı, kaIbime koydum seni, sana doymadı.

KüI oImuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözIer seni sevdi başkasına bakar mı? Canım kocacığım seni çok seviyorum.

AIIah müsaade ettiği sürece, seni seveceğim ben.

GözIerin gözIerimde, eIIerin eIIerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde oIduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Canına can oImayı seviyorum. Seni seviyorum diyebiImek için geIdim bu dünyaya. Seni seviyorum biriciğim.

Aşk mazimize değer vediğin için sana minnetterim canım kocam.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here