Tamamını seyretmek için: http://goo.gl/OMtAe0

Ünal Kaplan’ın Hızır Çakırbeyli’ye oynadığı oyun güçler savaşındaki ateşi harlamıştır. Bunun üzerine bir de devlet ajanı olmakla suçlanan Hızır’ın koltuğu sallantıdadır. Yakın dostu bilmiş olduğu Selim bile arkasından oyunlar çevirir.
Masadakilerin de yönlendirmesiyle Çakır zor bir göreve, istemeye istemeye sürüklenir. Ya masanın kurallarına uyup gereğini meydana getirecek ya da başkaldırıp en büyük olma yolunda ilk adımını atacaktır.
İş hayatında bunlar yaşanırken Çakır’ın hususi yaşamı da iyice çıkmaza doğru yol alır. Çocuğunu doğurma mevzusunda eskisinden daha emin bir sevgili… Babanın izinden giden problemli bir adam evlat… Geleceğin düşmanıyla hısım akraba olma yolunda ilerleyen yeğen… Tüm bunların içinde ailesine haiz çıkmaya çalışan, ne yaşarsa yaşasın kocasını sevmekten asla vazgeçemeyen bir eş…
Çakır artık kime güvenecek? Başındaki bunca sorunla iyi mi başa çıkacak? Tercihleri onu hangi neticelerle karşı karşıya getirecek?

Oyuncular: OKTAY KAYNARCA(HIZIR ÇAKIRBEYLİ), DENİZ ÇAKIR(MERYEM ÇAKIRBEYLİ), MÜJDE UZMAN(NAZLI MERİÇ), TARIK ÜNLÜOĞLU(ÜNAL KAPLAN), YUNUS EMRE YILDIRIMER(ALPASLAN ÇAKIRBEYLİ), OZAN AKBABA(İLYAS ÇAKIRBEYLİ), SABİNA TOZİYA(HAYRİYE ÇAKIRBELİ), TUNA ORHAN(SERVET KARADEMİR)
SİNAN DEMİRER(CİVCİV-YUNUS TOKGÖZ),HAKAN KARAHAN(ÖZER ÇETİNER)
https://www.facebook.com/atv

https://www.instagram.com/atvturkiye/
https://plus.google.com/112209224205756784214/posts
https://www.youtube.com/channel/UCUVZ7T_kwkxDOGFcDlFI-hg

atv resmi youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=swj_FCia9mo linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here