F.Bahçe'ye Transferde Üzen Haber!

Fenerbahçe’ye gidebilmek için İngiliz ekibi Manchester United’ın yöneticileriyle görüştüğü yönünde haberler çıkan Arjantinli defans oyuncusu Marcos Rojo için teknik direktörü Ole Gunnar Solsjkjaer’den izahat geldi.

İngiliz basını dün Manchester United’lı Marcos Rojo’nun Fenerbahçe’ye gidebilmek için kulüp yönetimiyle görüştüğünü ve müsaade istediğini yazmıştı.

Arjantinli futbolcu, kulüpte yeni transferlerin arkasından gözden düşmüş ve yeni sezonda alabileceği süre kısıtlanmıştı. Manchester Evening News ise mevzuyla ilgili yeni bir haber geçti.

Kırmızı Şeytanlar’ın menajeri Ole Gunnar Solskjaer yapmış olduğu açıklamada oyuncusunun takımdaki geleceğine dair mesajlar verdi. Bu açıklamalar, Solskjaer’in oyuncuyu takımda tutmak istediği yönünde yorumlandı.

Fenerbahçe’nin ilgilenilmiş olduğu ve kiralık olarak ekibine katmak istediği defans oyuncusunda en büyük problem maliyet olarak ön plana çıkıyor. 29 yaşındaki Arjantinli yıldız İngiliz ekibinde senelik 8 milyon sterlin (10 milyon Euro) kazanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here