Fenerbahçe'den Son Dakika Transfer Haberleri!

Aleksandar Kolarov, Yevhen Konoplyanka ve Ljubomir Fejsa’nın menacerliğini meydana getiren Fali Ramadani, 3 yıldızın işini bitirmek için İstanbul’a geldi. Ramadani ek olarak öteki oyuncusu Eljif Elmas’ı da Napoli’ye götürecek.

Fenerbahçe’de müthiş geçirme operasyonu için düğmeye basıldı. Aktarma gündeminin ilk esnasında Aleksandar Kolarov, Ljubomir Fejsa ve Yevhen Konoplyanka bulunuyor. Bu 3 futbolcunun da menacerliğini meydana getiren Fali Ramadani, işi bitirmek için İstanbul’a geldi.

Ramadani, Ali Koç ve Damien Comolli ile görüşerek, son pürüzleri giderdi. Meşhur menacer ek olarak Eljif Elmas’ı temsil ediyor. Ramadani, genç yıldızla beraber Napoli’ye geçerek bu transferi de bitirecek. İşte gelmesi beklenen 3 oyuncudaki son gelişmeler…

Ramadani İkna Etti

Yevhen Konoplyanka, Bundesliga’dan teklif beklediği için Fenerbahçe’nin teklifini askıya almıştı. Sadece Fali Ramadani, oyuncusu ile görüşerek Sarı-Lacivertliler’e ‘evet’ demesi mevzusunda ikna etti.

Meşhur menacer, yönetimle yapmış olduğu görüşmede bu bilgiyi paylaştı ve Fenerbahçe’nin istediği vakit bu transferi bitirebileceği müjdesini verdi.

Artık gözler Sarı-Lacivertliler’de olacak.

Roma Çark Etti

İtalyan ekibi, Fenerbahçe ile Kolarov anlaşmasına karşın işi yokuşa sürüyordu. Sadece Sırp futbolcunun Sarı- Lacivertliler’e gelme mevzusundaki direnimi, Roma’nın inadını kırdı.

Sarı-Kırmızılılar, sol beke Spinazzola’yı aldıktan sonrasında Fenerbahçe’nin 3 milyon Euro’luk teklifini kabul etti. Ramadani, Ali Koç ile yapmış olduğu son görüşmenin peşinden İtalya’ya gittiğinde bu transferi sonlandıracak.

Fejsa Haber Bekliyor

Ljubomir Fejsa, Fenerbahçe’nin ilke anlaşmasına vardığı ilk isimdi. Sadece geçirme resmiyete dökülmedi.

Bunun sebebi, yönetimin daha iyi bir oyuncu bulmak için arayışta olmasıydı. Ramadani, Fejsa’nın daha çok beklemek istemediğini Sarı- Lacivertliler’e iletti.Alternatif adlardan Khedira’nın sakatlık geçmişi, Luiz Gustavo’nun ise yüksek maliyeti sebebiyle son tercih Fejsa olacak benzer biçimde görünüyor.

 Eljif Elmas transferi bitti!

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Eljif Elmas’ın yeni durağı Napoli’ye… İtalyan gazeteci Di Marzio, Napoli’nin Fenerbahçe’den Eljif Elmas’ı 16 milyon euro artı bonuslar karşılığında ekibine kattığını ve resmi açıklamanın 48 saat içinde yapılacağını deklare etti.

İtalyan gazeteci Di Marzio’nun verdiği habere gore Napoli, Eljif Elmas için Fenerbahçe ile 16 milyon Euro artı bonuslar karşılığında anlaşmaya vardı.

19 yaşındaki Makedon yıldızın transferindeki son pürüzlerin giderileceği ve transferin 48 saat içinde resmiyet kazanacağı ifade edildi.İlk olarak U21 takımında vazife alan Eljif Elmas, Fenerbahçe formasıyla toplam 56 maça çıktı ve toplam 4 gol kaydetti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here