Fethullah Gülen Ölüm Döşeğinde ve Şu An Hastanede İddiası!

Türkiye’nin senelerdir konuşmuş olduğu adam “mücadelesi” için yolu sonuna geldi mi ? Cemaat şimdi bunu konuşuyor..

Fetullah Hoca’in ABD’de yaşamış olduğu çiftlik evinin görüntüleri günün en tartışılan haberlerinden biri oldu.. ABD’nin Pennsylvania eyaletindeki çiftlikten kareler ilk kez bölgede gösterim icra eden Pocono Record gazetesinde gösterildi.
Gazete, haberde çiftlikte yaşananlara ve Fetullah Hoca’e dair de garip bilgiler verdi. Haberde Gülen’in akciğerlerinin su toplamış olduğu ve odasından bir tek cemaate imamlık yapmak için çıkmış olduğu bilgisi de yer aldı.

Akciğerleri Su Toplamış

Çiftlikte Gülen’le beraber yaşayan Türklere nazaran 68 yaşındaki Gülen’in sıhhat problemleri artmış durumda.. Akciğer rahatsızlığı haricinde diyabet, yüksek gerilim ve kalp rahatsızlığı da var.

Odasından Sadece Namaz İçin Çıkıyor

Bu yüzden odasından günde 5 zaman kılınan namaza imamlık etmek için çıkması haricinde fazlaca ender dışarıya adım attığını söyledi.

Sadece bu aşamada bir çelişki var.. Sadece hem ağır hasta olduğu bilgisinin gelmesi hem de namaz için cemaate imamlık yapmış olduğu iddiası, kafaları karıştırıyor.

Hastalıkla Boğuşuyor

Gülen için daha ilkin de birkaç kez ağır hasta olduğu iddiası ortaya atılmıştı. Son olarak Vakit gazetesi yazarlarından Ahmet Kurucan, 17 Nisan’daki köşesinde Fetullah Hoca için “..Günlerdir hastane şartlarında tedavisi ihtiyaç duyulan bir hastalıkla boğuşuyor..” diye yazmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here