Yüzleşme 5 Mart Salı akşamı gösterilen ilk bölümünde Masal, seneler sonrasında babası Fikret’le karşı karşıya geliyor. Masal’ı gördüğünde kaybolan kızı Gonca’yı hatırlayan Fikret uzun süre Masal’a bakıp fenalaşıyor.

Kalender Kasabası’ndaki arazilere ve bilhassa Fikret’in satışa çıkardığı toprakları almak isteyen Masal, 15 yıl aradan sonrasında babası Fikret’le karşılaşır. Senelerdir kızını arayan ve umudunu kaybetmeyen Fikret, Masal’ın yanından geçerken gerçeği anlamıştır. Masal ve Fikret uzun süre birbirlerine bakarken ikisi de geçmişe gidiyor. Fakat Fikret’in kalbi daha çok dayamıyor ve fenalaşıyor.

“Öykü, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile meşhur Kalender nahiyesinde geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 senedir gizlenen büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi şeklinde olmayacak.”

Yapım: T Company

Yapımcı: Bülent Turgut

Yönetmenler: Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel

Senaryo: Altuğ Minik

Proje & Konsept: Bülent Turgut, Büşra Tanrıverdi, Altuğ Minik

Genel Koordinatör: Umut Özer

Sanat Yönetmeni: Deniz Göktürk Kobanbay

Kostüm Tasarım: Gökyüzü Gücer

Müzik: Kıvanç Sarıkuş ve Ajlan Akyüz

Oyuncular: Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=c6c8DWX6T8Q linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here