Fransız Doktordan Corona Virüsü ile İlgili Açıklama! ‘İki Saat İçinde…
Corona virüsü kâbusu her geçen gün dünya üstündeki etkilerini arttırmaya devam ediyor. 335 binden fazla insanın yakalandığı salgın şu ana kadar 14 binden fazla insanın yaşamını kaybetmesine niçin oldu. Tüm dünya salgınla ilgili mücadelelerine devam ederk

Dünya corona virüsü salgını ile savaşım ederken Fransız doktorların tarafınca meydana getirilen son dakika açıklamaları durumun ciddiyetini bir kez daha gözler önüne serdi. Şuana kadar 335 binden fazla insanın yakalandığı salgında 14 binden fazla şahıs yaşamını yitirdi. Her geçen gün bilançonun ağırlaştığı corona virüsü ile ilgili gelen açıklamalar ise dünyayı şoke etti. Olay sayının 16 bine çıkmış olduğu Fransa’da binlerce korona hastasının tedavisinde görevli olan doktorlar yapmış olduğu açıklamada, ‘Lütfen dışarı çıkmaktan vazgeçin, durum hayal edemeyeceğiniz kadar ciddi’ dedi ve hastanede yaşanmış olan korkulu vakaları söyledi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları…

Fransız Doktordan Kan Donduran Corona Virüsü Açıklaması

Dünyayı kâbusa çeviren virüsle ilgili tehlikenin boyutunu ortaya çıkaran peş peşe açıklamalar geliyor.

Corona virüsü kâbusu her geçen gün dünya üstündeki etkilerini arttırmaya devam ediyor. 335 binden fazla insanın yakalandığı salgın şu ana kadar 14 binden fazla insanoğlunun yaşamını kaybetmesine niçin oldu.

Fransız Doktor: Konuşarak Geliyorlar, 2 Saat Sonrasında Boğuluyorlar

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) bulaşan kişi sayısı dünya genelinde 300 bini aşarken, virüs sebebiyle yaşamını yitirenlerin sayısı ise 12 bin 800’ü geçti. Dünyayı kâbusa çeviren virüsle ilgili tehlikenin boyutunu ortaya çıkaran peş peşe açıklamalar geliyor.

Avrupa’da koronavirüsün en oldukca görüldüğü ülkerler içinde yer edinen Fransa’dan mühim uyarılar geldi.

Binlerce korona hastasının tedavisinde görev alan Doktor, “Son 24 saatte Paris bölgesinde hastanelerde %20’lik artış var. Hastaların %35’i daha solunum aletine bağlı. İçeriye konuşarak geliyorlar, 2 saat sonrasında boğuluyorlar. Lütfen dışarı çıkmaktan vazgeçin. Bu hayal dahi edemeyeceğiniz kadar ciddi.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here