Acun Abi Bana Sürpriz Yaptı Sandım Ama Gerçeği Öğrenince Yıkıldım

Sakatlığından dolayı Survivor’a veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut Türkiye’ye döndü. Korkut, Dominik’teki günlerini favori yarışmacısını ilk kez dile getirdi. Ersin, köpeği Mes’in ölüm haberini kimden nasıl aldığını Survivor Panaromaya söyledi.

Sakatlığı sebebiyle Survivor’a veda ettikten sonrasında Dominik’te kalan ve geçtiğimiz gün Türkiye’ye dönen Ersin Korkut, Survivor Panaroma’nın canlı yayınına katıldı. Yarışmayla ilgili birçok mevzuda yorum icra eden Ersin, köpeği Mes’in ölüm haberini kimden nasıl aldığını detaylarıyla söyledi.

Survivor’a gitmeden ilkin birazcık egzersiz yaptığını özetleyen Ersin Korkut, ilk iki hafta oldukca zorlandığını sadece sonrasında yarışmaya adapte bulunduğunu söylemiş oldu. Survivor’dan gitmek zorunda kalmasa çeyrek finali kesin göreceğini hatta final dörtlüsünün içinde bile yer alabileceğini söyleyen Ersin, “Benim olduğum dönemde oynanan bireysel oyunlarda ben baya iyiydim. Birçok yarışmacıyı da yenmiştim. O yüzden şansım yüksek olurdu” dedi.

Elendikten sonrasında yaşadıklarını özetleyen Ersin, ağladığı videoya da açıklık getirdi. İlk elendiği an köpeğinin öldüğünü bilmediğini söyleyen Ersin, elenen arkadaşlarının yanına gittiğini sadece kimsenin kendisiyle fazla samimi olmadığını söylemiş oldu.

‘Acun Medya Ekibi Elenen Yarışmacıları Uyarmış’

Bu duruma içerlediğini özetleyen Ersin, ağlarken çekilen videonun da sebebinin bu bulunduğunu, o an bir duygu patlaması yaşadığını deklare etti. Korkut ondan sonra arkadaşlarının kendisiyle niçin konuşmadığını da, ‘Acun Medya ekibi elenen yarışmacıları uyarmış, Ersin’in köpeği öldü ve onunla konuşurken ağzınızdan kaçırabilirsiniz’ demişler sebebi buymuş.

‘Evde Mes’in Aynısını Gördüm’

Eleme konseyin yayınladığı gün Acun Ilıcalı’nın evine gittiğini söyleyen Ersin, “Evde Mes’in aynısını gördüm. Acun abinin bana sürpriz yaptığını düşündüm. Derhal ‘Mes, oğlum’ diye seslendim. Sadece sakallarım olduğundan beni tanıyamadı diye düşündüm. Sonrasında Acun abi bana ‘O senin köpeğin değil Ersin, bir Yılmaz Erdoğan’ı arar mısın?’ dedi. Ben de bahçeye çıkıp Yılmaz abimi aradım” dedi.

Üzücü haberi o an aldığını söyleyen Ersin, “Mes aslına bakarsanız 13 yaşındaydı, bıraktığım arkadaşım Mesut bir sabah kalktığında ölü bulmuş, veterinere götürmüşler fakat vefat etmiş. Haberi aldıktan sonraki günler oldukca fena oldu. Başta Acun abi olmak suretiyle hepimiz bana oldukca destek oldu” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here