Gerçekler Esra Erol'da Ortaya Çıktı! Babanın Kızına Yaptırdıkları Mide Bulandırdı!

Sosyal medyada gündem olan haber kan dondurdu. ATV’de gösterilen Esra Erol’da programına başvuran 65 yaşındaki Nail Kurt, %50 engelli olan 23 yaşındaki kızının kaçırıldığını iddia etti. Kızının bulunmasını isteyen baba, Esra Erol’un kapısını çaldı. Canlı yayına çıkan Nail Kurt, soğukkanlılıkla vakası takip etti fakat gelen ihbarlar sonucunda gerçekler ortaya çıktı; o babanın engelli kızını yaşlı adamlara pazarladığı ortaya çıktı.

ATV’de gösterilen Esra Erol’da programında yaşananlar gündeme damga vurdu. Yüzde 50 engelli kızının 2015 senesinde açmış olduğu dava ile resmen vasisi olan Nail Kurt’un yitik olarak nitelendirdiği kızını birçok kez yaşlı adamlara para karşılığında pazarladığı ortaya çıktı. İzmir’den Manisa’dan, Afyon’dan mevzuyla ilgili ihbarlar geldi; yaşlı bir adam telefona bağlanarak vakaları tek tek itiraf etti…

65 yaşındaki Nail Kurt, Esra Erol’un programına başvurarak yüzde 50 engelli olan 23 yaşındaki kızının kaçırıldığını iddia etti. 2015 senesinde açmış olduğu mahkeme ile kızı Ceylan’ın kısıtlanması talebinde bulunarak vasisi olan Nail Kurt’un canlı yayına çıkmış olduğu ilk gün ihbarlar değerlendirildi.

Telefon Yağdı

Bugünkü yayında ise yüzlerce suç duyurusu alan Esra Erol’un programına İzmir’in Kemalpaşa ilçesi, Manisa’nın Turgutlu ilçesi ve Afyonkarahisar’ın Çay kazasından sayısız telefon geldi.

Yayına bağlanan kişiler, baba Nail Kurt’un engelli olan kızı Ceylan’ı senelerdir yaşlı erkeklerle tanıştırdığını ve onlarla beraber olmaya zorladığını iddia etti.

Canlı Yayında Gözaltı

65 yaşındaki Hulusi Boncuk isminde kişi, kızı yaşlarında olan Ceylan ile bir dönem beraber bulunduğunu ve bunun karşılığında baba Nail Kurt’a 10 bin lira para verdiğini itiraf etti.

Esra Erol’da programını suç duyurusu kabul eden güvenlik yetkilileri derhal harekete geçerek, baba Nail Kurt’u kızını para karşılığı sattığı iddiasıyla canlı yayında gözaltına aldı. Gerilmiş anların yaşandığı stüdyoda babanın gözaltına alınmasıyla birlikte stüdyoda bulunan yüzlerce izleyici Esra Erol’u ayakta alkışladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here