Gözler Onları Aradı! Survivor Yarışmacılarını Buluşturan Düğün

Tv8 ekranlarında final yaparak bu sezonunu sonlandıran Survivor’da yarışmacılar Milli Futbolcu Sercan Yıldırım’ın kardeşinin düğününde bir araya geldi. Çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Survivor yarışmacıları sosyal medya hesaplarından paylaşım üzerine paylaşım yapmış oldu. Gözler ise programda yer edinen ünlüler ekibi yarışmacılarından Ersin ve Elif’i aradı. İşte Survivor yarışmacılarının son dakika buluşması!

Survivor 2020 sezonuna damga vuran Sercan Yıldırım’ın kardeşi dünya evine girdi. Yarışmadaki ekip dostlarını program esnasında da düğüne çağrı eden Milli Futbolcu, düğünden kareleri toplumsal medya hesabından paylaşırken gözler yarışma esnasında yakınlıkları ile ilinen Elif ve Ersin’i aradı. Survivor yarışmacıları program sonrası renkli karelerini sosyal medyadan paylaştı. İşte Survivor’dan gelen haberin bilgileri…

Survivor Yarışmacıları Düğüne Bir Araya Geldi! Gözler O İki İsmi Aradı!

Survivor’da bu sürem yarışan ve gerek performansı ile gerekse bazı aşk iddiaları ile gündemdeki yerini alan Sercan Yıldırım geçtiğimiz akşam adam kardeşinin düğününden karelerle sosyal medyada konuşulan isim oldu. Ekip arkadaşlarının da yalnız bırakmadığı futbolcu isim sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşımında bulunmuş oldu.

Ersin ve Elif Gelmedi

Yarışma sırasındaki yakınlıkları ile göze çarpan iki meşhur isim Ersin Korkut ve Elif Yıldırım, Sercan Yıldırım’ın kardeşi Tezcan Yıldırım’ın düğününde yer almayınca sosyal medya takip edenleri iki ismin niçin gelmediğini merak etti.

Sercan Yıldırım ise Mert Öcal, Aşkım Burçe, Aycan Yanaç, Yunus Emre Özden ve Yasin Obuz’un bulunmuş olduğu fotoğrafları sosyal medya hesabından peş peşe gerçekleştirirken fotoğrafın altına “Kardeşlerim gelmiş” notunu düştü.

Tatildeler

Survivor’da bu sürem ünlüler takımında bulunan ve Sercan Yıldırım’a yakınlığıyla malum Ersin Korkut ve Elif Gören düğünde yer almadı. Sercan Yıldırım’la yarışma süresince oldukca iyi anlaşan ikilinin katılamama sebebinin ise Marmaris’te tatilde olmalarından kaynaklı olduğu öğrenildi.

Yarışma süresince performansı ile dikkatleri üstüne çeken Sercan Yıldırım adeta unutulmaz adlar arasına girmiş ve sürem süresince adından en oldukca söz ettiren yarışmacı olmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here