İkizler Memo – Can 14. Bölüm fragmanı yayında! Osman, Yaren kıskançlığı ile setin altını üzerine getiriyor!

Yaren, oyunculuğa tamamen ısınmıştır ve her şey oldukca güzel gidiyordur. Fakat, Osman’ın sevgilisi olması onun bu işte ki dezavantajıdır. Osman, çekim öncesi senaryoyu okur. Senaryoda Yaren, sevgiliyi oynayan oyuncuya doğru aşk dolu koşar ve ona sarılmış olur. Osman bu satırları okuduğunda küplere biner. Derhal vakaya müdahale etmesi gerekmektedir ve bulmuş olduğu plan ile netice onun için mutluluk vericidir.

Memo ise, kafayı Kılkuyruka takar. Ona ders vermeyi kafasına koyar. Bu yolda ona Can da yardım eder. İki kardeş ortalığı iyice karıştırır…

İkizler Memo – Can 14. Bölümüyle Cumartesi akşamı saat 19.45’te Kanal D’de!

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan anası, anneannesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki yoksul bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına karşın, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Ufak yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar.

Diğer yanda varlıklı bir aileye haiz olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına fakat büyük bir yalnızlık içindedir. Bundan dolayı çevresinde ne kadar oldukca onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan yaşamını sürdürmektedir. Bigün alınyazısı ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi süre duygusal, kimi süre gülünç bir halde akıp gidecektir.

Yapım : Erler Film
Yapımcı : Türker İnanoğlu
Senaryo : Ahmet Yurdakul
Öykü-Tretman : Hasret Atasoy
Bölüm Hikayeleri : Azime Aktaş
Yönetmen : Erol Özlevi
Görüntü Yönetmeni : Mustafa Özlüdağ
Sanat Yönetmeni : Mustafa Mert Aldemir
Müzik : Murat Evgin
Kostüm : Arzu Şahin

Oyuncular: Dere Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Buyruk Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Istek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Sulh Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Seyyah (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=GZLFaZ7bcB4 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here