İkizler Memo – Can 17. Bölüm Fragmanı yayında! Osman, Yaren’i yeniden kazanabilmek için Memo ile bir plan yapar!

Osman, Yaren ile yaşamış olduğu son vaka sonrası ona ulaşmanın yollarını aramaya adım atar. Bu anlarda devreye Memo girer. Osman ve Memo, kısa devam eden oyunculuk deneyimini bu vakada konuşturmaya karar verirler. Osman, tekerlekli sandalyede kötürüm görevi yaparak Yaren’i duygusal yoldan kazanmaya çalışır. Yaren, Osman’ın durumunu Memo’dan öğrendikten sonrasında soluğu evde alır. Sevilmiş olduğu adamı tekerlekli sandalyede gören Yaren yıkılır. Osman o an mutlu olsa da, sonradan bu rol yüzünden başına gelmeyen kalmaz.

Can’ın ise konakta bambaşka bir planı vardır. Uzun süredir Matmazel’e açılamayan evin uşağı Altan’a yardım edecektir. Onu bu mevzuda eğitir ve Matmazel’in yanına gönderir. Altan, heyecandan Matmazel’in yanına yaklaşamaz. Can işi kendi halletmeye çalışır.

İkizler Memo – Can yeni bölümüyle 16 Mart Cumartesi 19.45’te Kanal D’de!

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan anası, anneannesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki yoksul bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına karşın, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Minik yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar.

Diğer yanda varlıklı bir aileye haiz olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına fakat büyük bir yalnızlık içindedir. Şundan dolayı çevresinde ne kadar fazlaca onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan yaşamını sürdürmektedir. Bigün yazgı ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi süre duygusal, kimi süre gülünç bir halde akıp gidecektir.

Yapım :    Erler Film 
Yapımcı : Türker İnanoğlu  
Senaryo : Ahmet Yurdakul 
Öykü-Tretman : Hasret Atasoy
Bölüm Hikayeleri : Azime Aktaş
Yönetmen : Erol Özlevi  
Görüntü Yönetmeni : Mustafa Özlüdağ 
Sanat Yönetmeni : Mustafa Mert Aldemir  
Müzik : Murat Evgin  
Kostüm : Arzu Şahin

Oyuncular: Dere Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Buyruk Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Istek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Sulh Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Seyyah (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=hW-zW2MlVjU linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here