İkizler Memo – Can 21. Bölüm Fragmanı yayında! Osman, Yaren’in babası Mahmut’un “Fena Kaynana”lığı altında zor zamanlar yaşıyor!

Yaren hastalanır ve ev işleri Osman’ın başına kalır. Sevdiğinin bir an ilkin iyileşmesi için elinden geleni icra eden Osman, Mahmut’un gazabından kurtulamaz. Mahmut ise, eline geçirdiği bu fırsatı oldukca iyi kullanır. Osman’ı bir an olsun rahat bırakmayan Mahmut, onu köle şeklinde kullanır. Osman daha çok dayanamaz ve ana ocağına geri döner.

Ayrıca Can, kurduğu “Beş Kardeşler Ekibi” ile yeni bir maceranın içine girer. Takımdan bir çocuk üstünde işaretlerin olduğu bir kağıt bulur. Can bunun bir gömü haritası bulunduğunu söyler ve gömünün olduğu yeri bulmak için ekibi ile beraber harekete geçer. İşaretleri takip eden ekip ve Can ne ile karşılaşacaklarını bilmeden belirlenen noktayı bulurlar.

İkizler Memo – Can yeni bölümüyle 6 Nisan Cumartesi 19.45’te Kanal D’de!

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan anası, anneannesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fukara bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına karşın, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Ufak yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar.

Diğer yanda varlıklı bir aileye haiz olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına fakat büyük bir yalnızlık içindedir. Zira çevresinde ne kadar oldukca onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan yaşamını sürdürmektedir. Bigün alınyazısı ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi süre duygusal, kimi süre gülünç bir halde akıp gidecektir.

Yapım :    Erler Film 
Yapımcı : Türker İnanoğlu  
Senaryo : Ahmet Yurdakul 
Öykü-Tretman : Hasret Atasoy
Bölüm Hikayeleri : Azime Aktaş
Yönetmen : Erol Özlevi  
Görüntü Yönetmeni : Mustafa Özlüdağ 
Sanat Yönetmeni : Mustafa Mert Aldemir  
Müzik : Murat Evgin  
Kostüm : Arzu Şahin

Oyuncular: Dere Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Komut Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Arzu), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Sulh Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Seyyah (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=GIe3IOzyfz8 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here